TSNMB – Centrum Cybernetyki

Artur Kurasiński
14 grudnia 2009
Ten artykuł przeczytasz w 2 minut

coworking centrum cybernetyki 22 warszawa

W ramach inicjatywy TSNMB prezentuję kolejny zespół i projekt Centrum Cybernetyki czyli inicjatywa coworkingowa – tym razem sprawa jest związana z wynajmem przestrzeni dla celów projektowych, budowania własnego projektu czy też pracy dla klienta w grupie osób. Pomysł jest ciekawy, fajny i mam nadzieję, że pomoże kilku osobom w Warszawie znaleźć „swoje miejsce” dosłownie i w przenośni…

Szczerze powiedziawszy to sam szukam takiego miejsca obecnie z uwagi na pojawienie się pieluch, smoczków oraz śpioszków w moim „gabinecie prezesa” :) Mając przed oczami (i uszami) wizję przewijania maleństwa w czasie kiedy prowadzę rozmowę z klientem czy też piszę raport jakoś nie widzę wzrostu wydajności a raczej jej regres. Być może zatem spotkamy się na Cybernetyki 22 – zapraszam! :)

Coworking – wynajmij sobie biurko. Powstało nowe miejsce coworkingu w Warszawie: Centrum Cybernetyki na ul. Cybernetyki 2.

Pracujesz w domu, ale przeszkadzają Ci sąsiedzi, rozprasza telewizor lub domowe obowiązki? Możesz wynająć sobie biurko w miejscu, gdzie spotkasz innych freelancerów, a dodatkowo pracować spokojnie w inspirującej atmosferze i ciekawym miejscu. Nie sam. Na tym polega coworking. W Warszawie powstało nowe miejsce dla wolnych strzelców: Centrum Cybernetyki na Cybernetyki 2.

Wolni strzelcy pracują najczęściej w kawiarniach, kluboksięgarniach, wszędzie gdzie jest Internet i można wygodnie usiąść z laptopem. Często miejscem pracy jest dom. Jednak takie warunki nie zawsze sprzyjają wydajnej pracy – czasami w kawiarni jest za głośno i nie można się skupić lub prowadzić dyskusji, a w domu ciągle cos rozprasza lub wzywają obowiązki.

„Wolne zawody stają się coraz bardziej popularne. Coraz częściej kontakt z pracodawcą czy klientem można ograniczyć do rzadkich spotkań i kontaktów za pomocą poczty elektronicznej, skype’a, gadu-gadu” – wyjaśnia genezę powstania oferty coworkingowej na Cybernetyki właścicielka miejsca Małgorzata Błaszkowska. –

Praca w towarzystwie innych wolnych strzelców rodzi też potencjał wymiany kontaktów i doświadczeń, kreowania twórczej atmosfery i często również nowych pomysłów.

„Sporo podróżuję i natknęłam się zagranicą na miejsca, przestrzenie zaadoptowane przez freelancerów do wspólnej pracy. Centrum Cybernetyki, które stworzyliśmy adaptując w nowoczesny sposób przestrzeń magazynu świetnie się w ten nurt wpisuje”.

Centrum Cybernetyki ma ponad 450 metrów kwadratowych. Wnętrze łączy funkcjonalność biura i wygodnego miejsca pracy z designerskim wystrojem. Na pracownię dla freelancerów przygotowano 100-metrową powierzchnię: drewniane biurka, industrialne regały, wygodna strefa z kanapami, pufami i leżankami do wypoczynku. Dodatkowo na miejscu dostępna jest sala konferencyjna oraz kawiarnia, w której można prowadzić mniej formalne rozmowy.

Centrum działa od poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 17. Miesięczny nielimitowany czasowo dostęp dla jednego uczestnika w ramach abonamentu wynosi 450zł. Oferty dla osób chcących korzystać z coworkingu w innym zakresie są przygotowywane indywidualnie. Aktualna oferta jest przewidziana dla kilkunastu freelancerów.

W Centrum Cybernetyki poza strefą dla ‘coworkerów’ znajdują się showroom nowej polskiej marki odzieżowej 2B i dwie pracownie – architektów i projektantki mody, Moniki Jakubiak. W weekendy organizatorzy planują kameralne imprezy i wydarzenia kulturalne: warsztaty twórcze, spotkania z twórcami i animatorami kultury, wystawy.

Kontakt dla prasy: Katarzyna Szacińska, 604 631 047, kasia@sjgruop.pl / Lena Klaudel, 501 183 871, Lena@sjgroup.pl”

Organizatorzy Centrum Cybernetyki w ramach TSNMB przygotowali prezent: tygodniowy darmowy abonament coworkingowy w Centrum Cybernetyki dla tej osoby, która napisze w komentarzu do tego wpisu dlaczego właśnie ona potrzebuje takiego prezentu. Panie i Panowie! Wejściówka czeka!

Może zainteresują Cię również:facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon