Twój startup na moim blogu!

Artur Kurasiński
10 grudnia 2009
Ten artykuł przeczytasz w 2 minut

twój startup na moim blogu

Od dziś na tym blogu pojawi się nowy cyklu „Twój Startup na Moim Blogu” (w skrócie „TSNMB”) będący legalizacją prób nacisków, wymuszeń czy też prób przekupstwa autora w celu napisania (pozytywnie!), powielenia bulszitu i (w większości) marnego PRu :) No cóż ale Skype czy Google jakoś same u nas nie chcą rosnąć (może za zimno?) więc trzeba im pomóc…

Mam dość odmawiania wszystkim chętnym pokazania się i zamanifestowania swojej obecności – do tej pory uważałem, że są od tego inne serwisy. Teraz chcę sprawdzić na ile promocja na blogu takiemu podmiotowi pomoże. A może zaszkodzi?

Warunek jest jeden i jest śmiertelnie prosty – KAŻDA firma, podmiot, usługa może trafić na łamy tego bloga i zostać opisana (w postaci krótkiego wywiadu i prezentacji) w zamian za obdarowanie czytelników jakimś fantem, gadżetem, wejściówką, promocyjnym bonem, wersją testową – czymkolwiek co serwis ma i może się dzielić. Ja nie chcę nic – jeśli coś macie ciekawego i interesującego co możecie przekazać innym oto niech będzie Wasza zapłata.

AKTUALIZACJA: Twój biznes / podmiot / usługa muszą być w miarę świeże, ciekawe, związane web lub mobile i wykazywać się jakaś przewagą nad konkurencją. Kolejnego klona GoldenLine, Fotki, N-K, OdSiebie nie opiszę bo to nie ma najmniejszego sensu. Twój biznes pasuje do opisu? Witam na pokładzie. Nie pasuje – nie trudź się w pisaniu maila, skasuję go przed przeczytaniem.

Zastrzegam sobie możliwość odmowy zamieszczenia informacji na moim blogu bez konieczności tłumaczenia się. Po prostu mogę uznać, że temat jest do bani, pomysł bardzo słaby albo właściwie nic nie ma ciekawego w samym pomyśle poza domeną.

Dla prezentowanych na tym blogu startupów mam jeszcze jeden bonus – ponieważ działam jako ojciec współzałożyciel przy Aula Polska możecie liczyć, że najciekawsze serwisy i usługi będą zapraszane i prezentowane przed wymagającą ale bardzo wpływową publiką aulowiczów. Jest o co walczyć bo nie wiem czy wiecie ale takie Szuku czy Codility właśnie w kuluarach aulowych się poznawali i dogadywali :)

Chcesz znaleźć się na moim blogu, chwalić linkiem, budować swoje portfolio PRowe, jesteś gotów spełnić warunek postawiony powyżej? Zatem zapraszam do słania informacji na artur (at) revolver.pl

Może zainteresują Cię również:facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon