GetApple III – relacja

getapple.pl

W sobotę 16 stycznia odbyło się kolejne spotkanie – warsztat dla świeżych „makowców” albo tych, którzy zastanawiają się na zmianą środowiska pracy…

I jak zwykle całość zorganizował i poprowadził Piotr Wasiak (polecam relację z poprzedniego spotkania prowadzonego przez Piotra), któremu bardzo dziękuję za wzięcie na swoje barki całości prac związanych z przygotowaniami i organizacją spotkania. Relację możecie poczytać u Piotra albo na blogu Mackenzey.

Po fotorelację zapraszam na Flikr. Jesteśmy już oczywiście na Facebooku – dołącz aby otrzymywać informację o następnych spotkaniach.

PS. Za pomoc w zorganizowaniu oprogramowania dziękujemy firmie Armago a za możliwość miłego spędzenia czasu jak zwykle Studio 18. Dziękujemy!!

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę