Internet

Junior Internet 2010

junior internet

Nie wiem ilu czytelników mojego bloga ma mniej niż 19 lat ale być może ktoś się jednak znajdzie chętny na uczestnictwo w konkursie Junior Internet :)

„Nie masz jeszcze ukończonych 19 lat? Jesteś kreatywny, pełen pomysłów, interesujesz się Internetem? Chcesz porównać swoje umiejętności z rówieśnikami z całej Polski, a nawet Europy? Pragniesz poznać nowe informacje dotyczące Internetu? Nie wahaj się ani chwili dłużej i zgłoś swoją stronę internetową lub swój esej o Internecie do projektu Junior Internet ! Junior Internet może stać się drogą, która wprowadzi Ciebie w świat ludzi sukcesu – młodych projektantów stron internetowych, programistów, dziennikarzy, menadżerów, a nawet młodych biznesmenów!.”

Więcej o konkursie znajdziecie tutaj

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!




Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!




Dziękuje, nie chcę