Windows Phone 7 series – wreszcie będzie jabłkowy „killer”?

Znamy już odpowiedź Microsoftu na App Store, ekran dotykowy (który działa) i uwielbienie tłumów dla iPhone’a? Wielozadaniowość upchnięta w Windows Phone 7 series (co za nazwa..). Mnie się podoba – zobaczymy czy zapowiedzi dorównają faktycznym możliwościom telefonu (wyobrażacie sobie otwarte 10 zakładek z flashem?:)…

Co prawda panowie z Gizmodo powątpiewają czy naprawdę „telefon od MS” będzie „wielozadaniowy” ale dajmy się przez chwilę zwodzić, że oto pojawił się godny rywal iPhone’a. Nic tak dobrze nie robi wolnemu rynkowi jak dobra konkurencja – może okaże się, że Adobe / Flash nie są takie „evil & lazy”?

Prawda, że fajny interfejs graficzny? Jakoś do mnie przemawia brak rogów i „miękkich” elementów nawigacji. A tutaj drugi filmik:

Telefon podobno ma trafić do sklepów przed Gwiazdką.

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę