Internet

Fitwell.pl – bo sport to zdrowie

fitwell.pl

Wczoraj wystartował kolejny sklep ze stajni „zdrowie-sport-uroda-aktywność” czyli Fitwell.pl. Po Apteo.pl to jest kolejny sklep mający na celu zaoferowanie innego sposobu sprzedaży bardziej „kobiecego”, nastawionego na lepszy wybór, możliwość poradzenia się, uzyskania pomocy…

Fitwell.pl będzie sklepem wspomagającym Apteo zarówno pod kątem ruchu jak i oferty. Oba podmioty będą kierowały swoje akcje promocyjne do tej samej grupy klientów i wzajemnie się wspierały. Oba sklepy zostały zbudowane z wykorzystaniem oprogramowania IAI-Shop, który mogę śmiało polecić jako rozsądny pod kątem relacji cena – funkcjonalności.

W Fitwell znajdziecie sprzęt sportowy (bieżnie, wagi, rowerki, atlasy, ławeczki, hantle itd) oraz suplementy diet i odżywki. W tym miejscu dostaniecie poradę co i jak trenować, dowiecie się od fachowców jakie plany dietetyczne układać i jak dbać o sylwetkę.

Więcej o Apteo, Fitwell i e-commerce opowiedziałem w wywiadzie dla Krzyśka Bartnika na jego blogu.

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę