Internet

Konkurs wiedzy o 8.1 z nagrodą

Dotacje na e-biznes. Pozyskiwanie środków z UE w ramach PO IG 8.1

Wydawnictwo Helion w ramach promocji swojej książki „Dotacje na e-biznes. Pozyskiwanie środków z UE w ramach PO IG 8.1” organizuje konkurs dla czytelników bloga AK74. Jeśli chcesz w nim wziąć udział zapoznaj się z poniższymi warunkami…

Co znajdziecie w książce?

„Realne pieniądze na wirtualne usługi
Tworzenie usług elektronicznych w ramach działania PO IG 8.1
Pozyskiwanie funduszy na uruchomienie działalności gospodarczej
Opis przygotowywanych zmian w zakresie pozyskiwania środków z PO IG 8.1
Przewodnik ułatwiający przedsiębiorcy przygotowanie projektu oraz wniosku konkursowego w działalności typu e-biznes w ramach działania PO IG 8.1.

Na rozwój biznesu w Internecie możesz uzyskać do 85% wartości projektu! Ludzka przedsiębiorczość nie zna granic, nic więc dziwnego, że kilkadziesiąt lat po powstaniu sieci komunikacyjnej dla celów wojskowych stała się ona popularnym miejscem prowadzenia interesów. Internet nie tylko ułatwia komunikację i obniża koszty działań promocyjnych firmy — może być także doskonałym kanałem świadczenia usług czy realizacji partnerskich projektów.

Dzięki członkostwu Polski w Unii Europejskiej prowadzenie działalności gospodarczej w Internecie ma wreszcie możliwość uzyskania wsparcia z funduszy europejskich. Jeśli zamierzasz oferować swoje usługi w formie elektronicznej szerokiemu gronu odbiorców lub chcesz realizować w sieci projekt biznesowy, masz szansę pozyskać dotację z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (PO IG).

Tworzenie wniosku o dotację koniecznie zacznij od lektury tej książki! Praktyczne wskazówki związane z przygotowaniem projektu i wniosku o jego dofinansowanie, których nie znajdziesz w dokumentacji konkursowej. Wymagania formalne i merytoryczne konkursów.

Zasady przygotowania projektu na przykładzie konkretnej usługi elektronicznej. Serwisy informacyjne, wortale , gazety i czasopisma elektroniczne, biblioteki cyfrowe, usługi bankowe, systemy płatności on-line, fotoalbumy, aukcje internetowe, gry on-line, udostępnianie i aktualizacja oprogramowania, automatyczne nauczanie na odległość, czyli co rzeczywiście jest e-usługą

Autor:Agata Łukaszewska
Data wydania:02/2010
Stron:168
Cena książki:48.81 zł”

Dotacje na e-biznes. Pozyskiwanie środków z UE w ramach PO IG 8.1

Warunki konkursu są proste. Musisz odpowiedzieć na pytanie w komentarzach pod tym wpisem „jaka jest maksymalna wartość projektu, o dofinansowanie którego możemy starać się w ramach działania 8.1 PO IG?”. Wygrywa pierwsze 10 poprawnych odpowiedzi. Nagrodą jest właśnie książka Agaty Łukaszewskiej „Dotacje na e-biznes. Pozyskiwanie środków z UE w ramach PO IG 8.1”. Inni mogą kupić online tę pozycję.

Dla ułatwienia: odpowiedź można znaleźć w tym fragmencie

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę