Internet

Aula Polska rozdaje 100 tys. pln!

auler aula polska new connect

29 kwietnia br. Aula Polska przyzna Aulery 2010 – wyróżnienia dla firm polskiej awangardy przedsiębiorczości technologicznej. Przejrzyste statuetki trafią do start-upów konsekwentnie i skutecznie rozwijających swój biznes oraz wspierających rozwój przedsiębiorczości. Pod adresem www.auler.pl Internauci mogą proponować swoich kandydatów na shortlistę…

W tej edycji Aulerów organizatorzy wybiorą również osobę, podmiot lub zjawisko aktywnie działające na rzecz polskiej przedsiębiorczości technologicznej.

Oprócz statuetek laureaci otrzymają darmowe kampanie reklamowe na multimedialnych nośnikach City Channel, o łącznej wartości 100 tysięcy zł.

Rok wcześniej Aulery otrzymały trzy start-upy: internetowy przewodników kulinarny Gastronauci.pl, narzędzie wspomagające produktywność Nozbe.com oraz serwis społecznościowy Goldenline.pl.

Tegoroczna uroczystość odbędzie się w budynku Giełdy Papierów Wartościowych i podsumuje trzeci rok działalności inicjatywy Aula Polska. Z tej okazji goście specjalni z Polski i z zagranicy opowiedzą o tworzeniu firm technologicznych, ich rozwoju i finansowaniu.

Prócz przedsiębiorców w spotkaniu udział wezmą przedstawiciele funduszy VC oraz darczyńcy i partnerzy inicjatywy, a w programie przewidziano również czas na część kuluarową.

Aula Polska rozwija kulturę przedsiębiorczości technologicznej. W ciągu trzech lat zaprezentowano 334 wystąpienia na 57 spotkaniach.

Za pomoc w organizacji i wsparcie inicjatywa dziękuje Fundatorowi Aulerów – firmie City Channel oraz Mecenasowi Aulerów – funduszowi Venture Capital – Markom Invest.

PS. Jak wręczanie Aulerów wyglądało w zeszłym roku możecie zobaczyć tutaj.

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę