Internet

Rozdaję wejściówki na Polish IA Summit

polish ia summit wejściówki

W dniach 15-16 kwietnia czyli w następnym tygodniu odbędzie konferencja Polish IA Summit o którym pisałem tutaj. Jeśli ktoś nadal nie wie czy się wybrać to zapraszam do przeczytania wywiadu jaki przeprowadziłem z jednym z głównych gości tej konferencji czyli Prof. Erikiem Reissem…

A teraz sygnalizowane w tytule rozdawnictwo. Mam dwie wejściówki (każda o wartość 700 pln), które bardzo chętnie przekażę tym osobom, które popiszą się swoją wiedzą i udowodnią, że temat konferencji jest im naprawdę bliski.

Zatem – wejściówki trafią w ręce tych dwóch osób, które wskażą te sklepy online, które według nich mają najlepsze usability, świetny front-end, genialną nawigację i aż proszą się żeby za ich pomocą wydawać, zamawiać i kupować. Wybór proszę uzupełnić o autorski komentarz (najlepiej z podparciem danymi np. dotyczącymi konwersji) i zamieszać jako komentarze pod tym wpisem.

Bardzo proszę nie iść na łatwiznę – komentarz w styku „amazon.com” będę traktował jako spóźniony prima aprilisowy żart (nie z uwagi, że amazon ma słabe usability ale dlatego, że jest to najbardziej znany sklep na świecie).

Wysilcie się, zaskoczcie mnie, sięgnijcie do swoich RSS, wytężcie pamięć i rozgrzejcie Google’a. Chcę dostać przykłady niszowe, mało znane, zapierające dech w piersiach. Technologia, język programowania, kraj, rodzaj towarów – nie ma znaczenia.

Wyboru zwycięzców dokonam osobiście w ten piątek (9 kwietnia) po 23.55 i poinformuje w komentarzach pod tym wpisem. Czasu macie mało, zatem do dzieła!

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę