Szukaj
Zamknij

Rozwiązanie konkursu Adobe „5”

adobe cs5 konkurs

Przez kilka tygodni z boku bloga wisiał widget, który był konkursem ale również informacją o pojawieniu się nowej wersji oprogramowania Adobe CS5. Dziś nadszedł czas rozstrzygnięcia konkursu…

„Sprawdź nasze pytania umieszczone na najlepszych polskich blogach o projektowaniu graficznym, fotografii, marketingu i webdesignie. Poszukaj informacji na temat nowego pakietu CS5 w publikacjach prasowych i on-line. Wybierz prawidłowe odpowiedzi i zaproponuj nam, jakie jeszcze funkcjonalności chciałbyś zobaczyć w naszym oprogramowaniu. Wśród osób, które odpowiedzą poprawnie na pytania konkursowe, wybierzemy czterech zwycięzców na podstawie najciekawszych sugestii nowych rozwiązań. Konkurs trwa do 19 maja br.”

Jak poinformował mnie organizator konkursu zgodnie z regulaminem zwycięzcą i szczęśliwcem, który otrzyma nowiutkiego netbooka HP Mini został wybrany Adrian (dane osobowe znane są tylko organizatorowi) z którym skontaktują się organizatorzy w celu przekazania nagrody. Adrianie – gratuluję! :) Napisz może w komentarzu coś o Twoim pomyśle, który wygrał :)

Jak do tej pory w czasie konkursów organizowanych na moim blogu miałem okazję rozdać nagrody za 15 tys. pln – warto więc zaglądać tutaj i czytać. Już niedługo kolejne konkursy. Stay tuned!

  • My również dziękujemy Arturowi, Adrianowi i wszystkim uczestnikom konkursu. Dostaliśmy łącznie paręset odpowiedzi (w tym niemal 200 z bloga Artura) i mieliśmy spory zgryz z wyborem najciekawszych :) Tym bardziej gratulujemy najlepszego pomysłu. Nagroda w postaci HP-eka Mini jutro powininna wyruszyć w podróż przez Polskę :)

  • Adrian

    Serdecznie dziękuję. Jeśli chodzi o nową funkcjonalność dla Flash’a, to mój pomysł tyczy się automatycznego uzupełniania ubytków w tle za poruszającymi się postaciami. To coś pomiędzy nowymi funkcjami PSa CS5, a więc Puppet Warp i Content Aware Fill. Polegałoby to na połączeniu tych dwóch metod + dołączenie funkcji dynamicznej z możliwością zaprogramowania w Action Scripcie. Myślę, że dla Flasha byłaby to niezła innowacja ;) Jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam!

Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę