Blogerzy przepytają Bronisława Komorowskiego

bronisławm komorowski

Maciek Budzich, Jacek Gadzinowski i Paweł Wimmer oraz niżej podpisany 8 czerwca (wtorek) od godziny 17.00-tej w budynku BUWu w Warszawie spotkamy się z kandydatem PO na urząd Prezydenta RP…

Ani TVN ani TVP ani Polsat :) Tylko my, nikomu nie znani, anonimowi blogerzy na żywo (będzie live streaming) będziemy zadawali Bronisławowi Komorowskiemu pytania związane z Internetem, nowymi technologiami i społeczeństwem obywatelskim.

Chcielibyśmy dowiedzieć się o jego zdanie jako osoby, która być może przez pięć najbliższych lat będzie miała realny wpływ na życia obywateli w Polsce. Czy i jak odpowie – sprawdzimy, pokażemy i opiszemy (niestety nie mogę zagwarantować bezstronności)

Jeśli macie jakieś propozycje pytań z tego zakresu – zostawiajcie w komentarzach pod wpisem.

Więcej szczegółów niebawem!

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę