Grzegorz Napieralski vs blogerzy

Nie udało nam się wyprosić spotkania z Premierem Pawlakiem i Jarosławem Kaczyńskim. Ich sztab nie wykazały żadnego zainteresowania. No może poza sztabem JK, który na początku nie mógł uwierzyć, że ktoś „z ulicy” próbuje się umówić na spotkanie z „Panem Prezesem” a miłością zapałał do mnie wtedy kiedy podkreśliłem, że jestem prawdziwym Polakiem (cokolwiek to znaczy).

Spotkaliśmy się zatem z bardzo miłym przyjęciem ze stron sztabu SLD (specjalne podziękowania dla Łukasza Naczasa!) i wraz z nowym kolegą na pokładzie (Piotrkiem Baranowski) udało nam się przepytać (w moim odczuciu lepiej, szybciej i bardziej „po ludzku”) kandydata SLD Grzegorza Napieralskiego w temacie bezpieczeństwa w sieci, wydatków na oświatę i uczenie, drenaż polskich mózgów i prywatność online…

Recenzje tego spotkania możecie przeczytać też na innych blogach:

Pawła Wimmera
Jacka Gadzinowskiego
Maćka Budzicha
Piotrka Baranowskiego
Grześka Marczaka

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę