20.000 zł dla najlepszego sklepu internetowego

sklepyfirmowe.pl

Poniżej informacja prasowa w sprawie konkursu, która załączam w całości bez moich komentarzy…

Pula nagród w trwającym od lutego konkursie organizowanym przez SklepyFirmowe.pl wzrosła do 20.000 zł. Do partnerów konkursu na Najlepszy Sklep Internetowy dołączył PayPal powiększając główną nagrodę o dodatkowe 5000 zł.

Główną ideą organizatorów konkursu jest pokazanie, że rozpoczęcie biznesu w Internecie jest teraz prostsze niż kiedykolwiek. Przystąpienie do konkursu to tylko cztery kroki. Po pierwsze trzeba mieć pomysł na asortyment i biznes, który chce się prowadzić. Następnie trzeba założyć sklep za pomocą programu dostępnego na stronie SklepyFirmowe.pl i zgłosić się do konkursu. Ostatni etap to rozwój sklepu. Jeśli użytkownik posiada już sklep internetowy, by wziąć udział w konkursie musi wypełnić jedynie formularz zgłoszeniowy dostępny w panelu administracyjnym sklepu.

Zakładając sklep internetowy na platformie SklepyFirmowe.pl, a następnie efektywnie go rozwijając, można otrzymać nagrody, które pomogą w dalszym prowadzeniu własnego biznesu. Obecnie w konkursie uczestniczy ponad 300 sklepów, z czego 141, założonych w 2010 roku, walczy o nagrodę w kategorii „Najlepszy nowy sklep 2010”

Konkurs dzieli się na trzy kategorie: „Najlepszy nowy sklep 2010”, „Najlepsza szata graficzna 2010” oraz „Najlepszy katalog produktów 2010”. Zwycięzca konkursu w przypadku pierwszej kategorii otrzyma 10 000 zł, 3000 zł na promocje w Nokaut.pl oraz 2000 zł na pozycjonowanie sklepu przez TradeMaker.pl. Za najlepszą szatę graficzną zwycięzca otrzymuje 2000 zł na pozycjonowanie sklepu przez TradeMaker.pl i 1000 zł na promocje w Nokaut.pl. W przypadku najlepszego katalogu produktów wygrana to 2000 zł na pozycjonowanie sklepu przez TradeMaker.pl i 1000 zł na promocje w Nokaut.pl Za drugie miejsce w każdej z kategorii można otrzymać 12 miesięcy abonamentu Platinum.

Do partnerów konkursu w lipcu dołączył PayPal. „Bardzo chętnie włączyliśmy się w promocję konkursu na najlepszy sklep internetowy. Jako jeden z liderów rynku, staramy się uczestniczyć w inicjatywach promujących polski e-commerce. Liczymy również na zainteresowanie systemem PayPal, który jest wygodnym i bezpiecznym sposobem otrzymywania płatności za zakupy w sieci” – mówi Mikołaj Zakrzewski, Business Development Manager w firmie PayPal.

Jury w składzie: Krzysztof Bartnik (właściciel serwisu eKomercyjnie.pl oraz sklepu z grami planszowymi GameClub.pl), Viren Bhandari (właściciel Skarpetkowo.pl, Avantizakupy.pl i Bluzki24.pl), Tomasz Gregorczyk (Customer Manager w SklepyFirmowe.pl), Wojciech Kyciak (autor bestsellera „Jak założyć skuteczny i dochodowy sklep internetowy”) oraz Grzegorz Marczak (autor popularnego bloga technologicznego Antyweb.pl) oraz organizatorzy konkursu serdecznie zapraszają wszystkich do wzięcia udziału w konkursie. Każdy z nich traktują ten konkurs jako okazję do zwiększenia świadomości e-commerce wśród zainteresowanych, która zmniejsza bariery wejścia na rynek. Dodatkowo chcą nagradzać te pomysły, które są sukcesywnie rozwijane.

„W naszym konkursie nie ma przegranych. Wszyscy, którzy założą sklep, a nie wygrają głównej nagrody zdobędą doświadczenie w prowadzeniu biznesu internetowego oraz zyskają dodatkowe lub nowe źródło dochodów.” – mówi Rafath Khan, Członek Zarządu oraz twórca oprogramowania SklepyFirmowe.pl

Patroni medialni konkursu: InternetStandard.pl, e-Biznes.pl, PCFormat.pl, eKomercyjnie.pl, Antyweb.pl

Partnerzy konkursu: Nokaut.pl, TradeMaker.pl, PayPal.pl

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie konkursu

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę