Szukaj
Zamknij

TMT.Startups’10 – konkurs o wejściówkę!

tmt.startups'10

A dokładnie dwie wejściówki :) Założenia są proste jak drut – chcesz wygrać wejściówkę wpisujesz swój komentarz pod tym wpisem dotyczący wybranego problemu: krzyża na Krakowskim Przedmieściu, wycofania się DST z NK albo fenomenu fan page Henryki Krzywonos…

Wybiorę subiektywnie najlepszy komentarz a jego autora nagrodzę. Konkurs trwa do wtorku 7-go września. Jasne? To do dzieła!

 • Skoro ma być subiektywnie, to nie będzie ani o krzyżu, ani o DST, ani o Pani Henryce (którą notabene szanuje jeszcze bardziej), bo bez względu co napiszę i tak w mojej subiektywnej opinii ten komentarz będzie najlepszy!!:)))

 • Maciej Bialek

  Jak mi nie dasz wejściówki to się wbije na TMT na Krzywyonos albo będę okupowal z babcia i jej ziomalkami z dzielni wejście na konfe krzyczac ” hańba hańba gdzie jest krzyż gdzie jest krzyż ” na koniec wysle maila do Popowicza ze sprzedał eNKe massonom zza Buga którzy rozkradli kolejny polski majątek … Za co i tak Tusk pewnie oberwie od Jarka ze wyprowadza polski kapitał bo trzyma sztame ze zgredkiem Putinem

 • marecki

  Przyszło nam żyć w bardzo burzliwych i stresujących czasach. FBowi to służy.
  … NKa jeszcze powróci, 2012 jak nasi trampkarze będą mistrzami świata. [:

  (DST to zanalizował i podziękował)

 • Może już nie trendy, ale mi się podoba: Jest krzyż, jest impreza.

 • Hiszpańska inkwizycja

  Nie ma się czym podniecać. Ad wszystkie 3.

 • Henryka Krzywonos powinna pojechać pod krzyż i pogadać z tymi moherkami. wtedy wszyscy byliby zadowoleni, Moherki poszłyby z godnością do domu, czując że wygrali, a Krzyż by zniknął sprzed pałacu :) No i styka.

 • Witam. Ja mam propozycję rozwiązania sprawy krzyża na Krakowskim Przedmieściu. Wszyscy wiemy, że osoby pilnujące krzyża charakteryzują się wykształceniem dość słabym. W większości są to emeryci, bezrobotni i renciści. Do emerytów nie mam nic, gdyż przez całe życie pracowali i teraz na emeryturze po prostu muszą coś robić.
  Jednakże, jeśli chodzi o rencistów, to chętnie zobaczyłbym nasz ukochany ZUS w akcji, który kontroluje ich stan zdrowia. Może wtedy okazałoby się, że taki pan X będący na rencie z powodu nieuleczalnego bólu pleców, stoi całe dnie i noce pod krzyżem bez żadnego marudzenia.

  Takie rozwiązanie byłoby dobre z punktu widzenia:
  a) makroekonomicznego – weryfikacja i cofnięcie rent przyniosłoby małe, lecz korzyści
  b) społecznego – eliminacja oszustów, którzy przez całe życie unikają pracy.
  c) politycznego – pokazałoby po raz kolejny prawdziwą twarz zwolenników PiS.

 • Artur urodziny mam dzisiaj :) chyba nie odmowisz mi wejsciowki w taki dzien :) ?

 • wlasnie zobaczylem, ze Ty masz jutro :) ode mnie dostaniesz bon na 200 zl na fototapete w PIXERS :)

 • pawel

  Tematy podałem takie, że szkoda słów. Ani krzyż na Krakowskim Przedmieściu, ani wycofanie się DST z NK, ani fenomen fan page Henryki Krzywonos nie są żadnymi problemami. Krzyż to temat zastępczy i prędzej czy później zniknie. Kto w kogo inwestuje lub z inwestycji rezygnuje powinno bawić głównie samych zainteresowanych. A wspomniany fan page, to zwyczajne okazanie poparcia dla niechęci wobec Kaczyńskiego.
  No, ale zawsze można się zajmować tematami nieistotnymi, prawda?

 • mikolaj

  Wg mnie wszystkie zaproponowane „problemy” mają jeden świetny pierwiastek, który jest wspólny zarówno dla branży internetowej i naszego narodu – nieprzewidywalność. Nie sposób było przewidzieć, że Henryka Krzywonos zawstydzi agencje specjalizujące się w social media marketingu i w tydzień zdobędzie ponad 50k fanów (nie musiała rozdawać kubków!!!). Harcerze stawiający krzyż nie mogli przewidzieć, że dzięki nim powstanie hit, który odnotuje na YT ponad milion wyświetleń(http://www.youtube.com/watch?v=cCJVaMzXB4E). NK jest trochę na siłę w mojej teorii, ale wycofanie DST, wprowadziło takie zamieszania, że już nie sposób przewidzieć, jak będą kształtować się powiązania właścicielskie w polskim internecie ;) (powiązanie między NK i Grupą Pracuj.pl zamiast z GG Network, Grupą Allegro i Bankierem?).
  Pzdr,
  mikolaj

 • Krzysiek

  Koleżanki i koledzy realizacja nakreślonych zadań programowych spełnia istotną rolę w kształtowaniu kierunków postępowego wychowania. Troska organizacji, a szczególnie nowy model działalności organizacyjnej przedstawia interesującą próbę sprawdzenia istniejących warunków administracyjno-finansowych, w ten sposób nowy model działalności organizacyjnej zmusza nas do przeanalizowania zaangażowania funduszu DST w NK. Różnorakie i bogate doświadczenia, jak również nowy model działalności organizacyjnej przedstawia interesującą próbę sprawdzenia odpowiednich warunków aktywizacji. Nie zapominajmy jednak, że rozpoczęcie powszechnej akcji kształtowania postaw spełnia ważne zadania w wypracowaniu systemu powszechnego uczestnictwa w zgromadzeniu przed Pałacem Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu. Nie zapominajmy jednak, że stały wzrost ilości i zakres naszej aktywności na fan page-u Henryki Krzywonos powoduje docenianie wagi systemu szkolenia kadry odpowiadającego potrzebom. Wagi i znaczenia tych problemów nie trzeba udowadniać, ponieważ stałe zabezpieczenie informacyjno-propagandowe naszej działalności przedstawia interesującą próbę sprawdzenia odpowiednich warunków aktywizacji, podobnie stały wzrost ilości i zakres naszej aktywności zmusza nas do przeanalizowania modelu rozwoju. Wyższe założenia ideowe, a także wzmocnienie i rozwijanie struktur spełnia istotną rolę w kształtowaniu nowych propozycji.

  Gdyby zaszła taka potrzeba to chętnie „wypowiem się” na dowolny temat o zbliżonym ciężarze gatunkowym. ;)

 • Wycofanie się DST z inwestycji w nk to tylko kolejny dowód na to, że nk zaczyna na coraz szerszym polu przegrywać z Facebookiem. Jedną z przyczyn dynamicznego rozwoju serwisu stworzonego m.in. przez Macieja Popowicza było silne wsparcie szeroko rozumianych mediów i społeczności, przejawiające się pokaźną liczbą artykułów czy komentarzy. W dużym uproszczeniu można powiedzieć, że nk była przez pewien czas pupilem mediów.

  Z czym mamy do czynienia teraz? Spójrzcie na wskazane przez Artura wydarzenia – na krzyż na Krakowskim Przedmieściu i na postać Henryki Krzywonos. O czym teraz mówią media i internauci w kontekście tych wydarzeń? Czy mówią o nk? Skądże znowu. Wszędzie pełno wzmianek o grze Obrońca krzyża na Facebooku, czy też o tym, że fan page Henryki Krzywonos przyciąga użytkowników Facebooka w tempie, którego pozazdrościć może większość polskich sieciowych celebrytów i marek.

  Czy to nam się podoba czy nie Facebook stał się miernikiem nastrojów i reakcji polskiego Internetu na różnorakiego rodzaju wydarzenia. Swoistego rodzaju papierkiem lakmusowym poziomu zaangażowania polskich internautów. A nk? No cóż…. media i społeczność sieciowa już nie dyskutują o świetlanej przyszłości tego serwisu. Pytają raczej jak szybko Facebook przegoni nk, jak duża będzie dynamika odpływu użytkowników nk, krytykują za Śledzika czy zmianę regulaminu. Tymczasem luźny stosunek Facebooka do prywatności użytkowników jest zazwyczaj zbywany stwierdzeniem, że prywatność w gruncie rzeczy traci na znaczeniu i na dobrą sprawę użytkownicy sami są winni, skoro udostępniają zbyt wiele informacji.

  Czy w tym kontekście może dziwić, że wycofanie DST z nk było rozpatrywane przede wszystkim jako zapowiedź porażki nk w starciu z dziełem Marka Zuckerberga?

 • Konkurs rozwiązany: wejsciówki otrzymują: Maciej Białek i Hiszpańska inkwizycja :) Baardzo blisko był Krzysiek Kowalski – moze uda sie zalatwic wejsciowek jedna extra, bede pytal organizatorow :)

 • Dzięki za starania – chętnie bym skorzystał :-)

Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę