ZapachRóży.pl – perfumeria dla wybrednych

Artur Kurasiński
31 sierpnia 2010
Ten artykuł przeczytasz w 2 minutMieliśmy pracowite wakacje więc teraz się tym pochwalimy. Zamiast opalać brzuchy ostro przygotowywaliśmy do jesienni. ZapachRózy.pl to kolejny po Apteo i Fitwell.pl sklep, który dołączy do Grupy Naturalniej…

Wszystkie e-commerce’owe podmioty, które pojawią się pod parasolem Naturalniej.pl będą łączyły takie cechy jak: zdrowie, sport, uroda, ekologia, zdrowe żywienie, leki.

Mamy nadzieję, że w czasie następnych 2-3 lat uda nam się stworzyć ring sklepów związanych wspólnymi wartościami, których użytkownicy będą w naturalny sposób krążyli między nimi inspirowani naszymi ofertami. To są nasze założenia – zobaczymy co z nich wyjdzie ale patrząc na samo Apteo jesteśmy pewni dobrze obranego kierunku :)

Na razie Zapach Róży wygląda ubogo pod kątem produktów – powoli zapełniamy magazyn, obserwujemy klientów, tworzymy akcje promocyjne na naszych innych serwisach i analizujemy zachowania klientów. W ciągu najbliższych tygodni uruchomimy kolejny podmiot (tym razem nie sklep) – obserwujcie nas bo powoli układanka zaczyna nabierać rumieńców :)

Będziemy musieli walczyć o swój kawałek tortu z bardzo dobrze znanymi sklepami oraz podmiotami istniejącymi na rynku od długiego czasu. Mówi się trudno i próbuje znaleźć swoje miejsce :)

Będziemy chcieli oprócz sprzedaży perfum doradzać i inspirować wskazując ciekawy zapachy, nowości i pomagając wybrać coś na prezent. Spróbujemy ze sklepem na Facebooku, spróbujemy powalczyć w social mediach. Dodatkowo chcemy sprzedawać niszowe i trudno dostępne perfumy sprowadzane głównie na zamówienie.

Ponieważ nie korzystam z żadnej polskiej hurtowni i mamy własne źródło zaopatrzenia (w bardzo fajnych, konkurencyjnych cenach) to zapraszamy sklepy, portale i inne podmioty do kontaktu z nami. Może okaże się, że sprzedaż perfum w Twoim serwisie będzie świetnym uzupełnieniem tego co robisz do tej pory. Daj znać: artur (at) revolver.pl

Może zainteresują Cię również:facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon