DemoCamp – zaprezentuj się tam za free (konkurs)

democamp
democamp

W imieniu organizatorów DemoCamp (22-23 październik w Poznaniu) ogłaszam konkurs – zwycięzca będzie mógł zaprezentować na stoisku swój start-up na imprezie całkowicie za darmo w czasie trwania imprezy…

Fundacja Polak 2.0 daje stoisko za darmo. Wy (czytelnicy) zgłaszacie swoje propozycje projektów, które uważacie, że fajnie jest wyróżnić i wspomóc możliwością pokazania się na jednej z największych imprez tego typu w Polsce. Ja to nadzoruję i wspólnie wyłaniamy zwycięzcę.

DemoCamp to „targi start-upów” czyli impreza na której twórcy projektów prezentują się licząc na zauważenie oraz nawiązanie współpracy.

Zerknijcie na poprzednie edycje, zobaczcie kto wygrywał – na pewno warto skorzystać z takiej możliwości zaistnienia w świadomości inwestorów i użytkowników.

Warunki konkursu: trwa od 27-go września do 4-go października. Każdy może zgłosić start-up / projekt z krótkim uzasadnieniem. Każdy z czytelników również może głosować (pisząc np. „popieram X, fajna inicjatywa”).

Po zakończeniu głosowania podliczę oddane głosy i wybiorę jeden najczęściej wskazywanych (tak, będę sprawdzał IP z którego został oddany głos). Metoda zakładająca uczciwość głosujących i granie fair konkurencji.

Wszystko jasne? No to start – konkurs o darmowe stoisko na DemoCamp rozpoczęte!

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę