Inis – konkurs z iPadem w tle

Artur Kurasiński
4 października 2010
Ten artykuł przeczytasz w 2 minut

Inis sp. z o.o. 4 października ogłosił konkurs na najlepiej zaprojektowany szablon newslettera pod nazwą „Zaprojektuj szablon newslettera i wygraj iPada”. Konkurs rozpoczyna się z dniem 4 października 2010r. Zgłoszenia przyjmowane są online do dnia 4 listopada 2010r., a zwycięzców poznamy 22 listopada 2010r…

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zarejestrowanie się na stronie, opracowanie autorskiego szablonu newslettera i przesłanie pracy konkursowej na adres konkurs@Inis.pl.

Z nadesłanych propozycji jury w ciągu dwóch tygodni wyłoni te szablony, które łączą poprawność techniczną i funkcjonalność z walorami estetycznymi. Wyróżnione prace zostaną zamieszczone w serwisie Inis.pl, a ich twórcom przyznane zostaną atrakcyjne nagrody:

• Apple iPad 16GB 9,7”,
• odtwarzacze Apple iPod shuffle 2GB,
• dodatkowo zwycięzcy zagwarantowane mają darmowe korzystanie z odpłatnej wersji systemu Inis.pl przez okres kolejnego roku.

Szczegółowy regulamin konkursu opublikowany jest na stronie

Jury konkursu złożone jest z pięciu osób reprezentujących swą wiedzą i doświadczeniem różne obszary szeroko rozumianego Internetu i branży e-commerce. Obok Romana Grygierka będącego reprezentantem organizatora członkami komisji zostali:

Maciej Budzich – grafik, freelancer, autor opiniotwórczego bloga: www.blog.mediafun.pl,
Marcin Maciończyk – dyrektor kreatywny w OS3 multimedia,
Dawid Szczepaniak – creative director w PRIDE & GLORY INTERACTIVE,

Nad całością czuwa Michael Leander, jeden z najbardziej znanych międzynarodowych ekspertów marketingu bezpośredniego. Przewodniczący FIMAC (Fedma’s Interactive Marketing Council), prelegent w Email Marketing Masterclass

Patronat medialny objęli:

Serwis internetowy e-biznes.pl

Jest to najstarszy i najdłużej działający polski serwis poświęcony prowadzeniu biznesu w Internecie. Serwis e-biznes.pl umożliwia zdobywanie i wymianę informacji, wiedzy i doświadczeń, a także pozwala nawiązywać kontakty biznesowe. Każdego dnia użytkownicy otrzymują najświeższe wiadomości z obszarów Internetu i e-biznesu.

Portal marketingowiec.pl
Marketingowiec.pl to serwis stworzony dla pracowników marketingu i reklamy. Dostarcza wiarygodne informacje o najnowszych rozwiązaniach i trendach w marketingu oraz firmach świadczących usługi na rynku szeroko pojętej reklamy.

Proseed, Magazyn dla start-upów
Proseed to pierwszy na polskim rynku magazyn dla start-upów oraz funduszy wczesnego inwestowania i Venture Capital. Proseed wspiera budowanie przewagi konkurencyjnej oraz tworzenie i wykorzystanie wartości firmy technologicznej.

Kontakt dla mediów: Roman Grygierek, romek@inis.pl, tel. +48 517 817 793, www.inis.pl

Może zainteresują Cię również:facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon