Internet Web 2.0

Kalinka potrzebuje Twojej pomocy!

Rzadko biorę udział w takich akcjach ale tym razem nie mogłem się powstrzymać. Historia rodziny Janowskich i ich córki jest być może dlatego tak mi bliska, że mam dziecko w podobnym wieku…

Wiem, takich apeli widzieliście już setki. Każdy jest dramatyczny, ma swoją dramaturgię i za każdym z nich jest jakaś bardzo tragiczna opowieść. Czasami machamy ręką myśląc, że „im się jakoś uda, jakoś to będzie”.

Może. Nie wiem co sam bym zrobił żeby ratować wzrok swojego dziecka – jedyne co mogę zrobić to sam pomóc finansowo oraz rozsyłając dalej ten komunikat licząc, że Wy, czytelnicy tego bloga również będziecie wspomożecie walkę Kaliny o zachowanie wzroku i wygranie z rakiem.

Suma do zebrania jest ogromna ale jak pokazuje przykład Pauliny Pruskiej z nowotworem można i trzeba wygrać!

Jeśli masz na swojej stronie AdTaily to może wrzucisz tam na jakiś czas taką graficzkę z linkiem: http://www.kalinajanowska.pl/?

Kalina Janowska - uratuj mnie!

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę