Wejściówka na Forum IAB może być twoja!

Tak jak rok temu tak i tej jesień odbywa się największa impreza branżowa Forum IAB 2010 i tak samo jak rok temu dzięki Jarkowi Sobolewskiemu mogę zaproponować jednej osobie darmową wejściówkę na dwa dni imprezy + rozdanie nagród MiXX Awards (oraz oczywiście imprezę)…

Warto zobaczyć program imprezy (Seth Godin co prawda na żywo z NY ale zawsze to Seth Godin ;) oraz poczytać sobie o prelegentach żeby się przekonać, że wejściówka będzie lepszym prezentem niż paczka pod choinką w Święta (wejściówka w cenie laptopa: 1830 pln brutto)

W tym roku konkurs będzie miał charakter społecznościowy (dosłownie i w przenośni). Prosiłbym o wskazania najlepszych przykładów marek, akcji promocyjnych i fan page’y na Facebooku – kto poda najfajniejsze, najmniej oczywiste i najmniej znane (ale potwierdzone liczbami i linkami) ten wygra.

Konkurs rusza dziś i potrwa tydzień czasu (do wtorku 26-go października)

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę