BLOG FORUM GDAŃSK 2010

Artur Kurasiński
15 listopada 2010
Ten artykuł przeczytasz w 2 minut


Mam niebywałą przyjemność zaprosić Was do Gdańska w dniach 11-12 grudnia kiedy to odbywać się będzie pierwsza edycja Blog Forum Gdańsk 2010 czyli spotkania blogerów, ludzi sztuki, mediów, dziennikarzy oraz naukowców…

Czym jest Blog Forum Gdańsk?

BLOG FORUM GDAŃSK 2010 to forum wymiany opinii dla twórców najciekawszych blogów, naukowców, dziennikarzy oraz przedstawicieli środowiska biznesu. Podczas Blog Forum Gdańsk będziemy rozmawiać o szansach, barierach i kierunkach rozwoju polskiej blogosfery.

W ramach konferencji będą poruszone kluczowe zagadnienia związane z przyszłością tej formy komunikacji:

• Wolność i etyka blogera
• Społeczna i kulturalna rola blogosfery
• Publicystyka w dobie nowych mediów
• Współpraca, komunikacja i networking

Gdańsk jest pierwszym miastem w Polsce, które organizuje tego rodzaju konferencję. Tematy wolności tworzenia oraz wolności kultury, tak bliskie blogerom – są jednocześnie silnymi wyróżnikami Gdańska jako kandydata do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2016. To w Gdańsku zawsze unosił się duch niezależności, rodziły się idee – społeczne i polityczne, postawały nowe prądy artystyczne i kulturowe. Gdańsk połączył te dwa światy i powołał do życia konferencję wolnych idei BLOG FORUM GDAŃSK.

Gościem specjalnym BLOG FORUM GDAŃSK 2010 będzie analityk cyfrowy, socjolog i futurysta Brian Solis, uznawany za jednego z prominentnych liderów myśli w dziedzinie nowych mediów, autor książki “Engage” – biznesowego przewodnika poświęconego budowaniu i mierzeniu sukcesu mediów społecznościowych, a także twórca pojęcia PR 2.0. Blogosferę będą reprezentować Natalia Hatalska (hatalska.com), Maciej Budzich (Mediafun.pl), Kominek (Kominek.tv), Piotr Waglowski (Vagla), Eliza Mórawska (WhitePlate) oraz niżej podpisany.

Gdzie i kiedy ?

Blog Forum Gdańsk 2010 odbędzie się 11 i 12 grudnia, w Instytucie Sztuki Wyspa przy ul. Doki 1/145 B w Gdańsku.

Dla kogo?

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do blogerów. Jeśli jesteś autorem bloga piszącym w obszarze kultury, polityki, biznesu, prawa, marketingu, literatury, nowych mediów, podróży i fotografii, mody i chcesz wiedzieć, w którym kierunku zmierza polska blogosfera – postaraj się do nas dołączyć!

Jak wziąć udział w Blog Forum Gdańsk 2010?

Konferencja jest bezpłatna. Wstęp i zakwaterowanie dla uczestników konferencji finansuje w całości Miasto Gdańsk. Aby wziąć udział w konferencji trzeba zarejestrować się na stronie www.blogforumgdansk.pl. Spośród osób, które zgłoszą chęć udziału w konferencji, organizatorzy wybiorą 130 blogerów, którzy otrzymają zaproszenie na wydarzenie. Lista uczestników forum zostanie ogłoszona 30 listopada.

Rejestruj się za pomocą tego linku:

Więcej informacji:
Monika Dziuba
Citybell Consulting
mdziuba@citybell.pl
+48 722 349 003

Blog Forum Gdańsk 2010

Może zainteresują Cię również:facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon