Konkurs! Ulepszamy multimedialny słownik!

Artur Kurasiński
13 grudnia 2010
Ten artykuł przeczytasz w 2 minut

Diki.pl to pierwszy multimedialny słownik angielskiego online, który automatycznie odtwarza wymowę wyszukiwanych słówek i fraz, nagraną przez profesjonalnych brytyjskich lektorów. Słownik jest oferowany całkowicie bezpłatnie i pozbawiony jakichkolwiek reklam (analogiczne słowniki mówione sprzedawane jako produkty w sklepach są dość drogie)…

Słownik posiada ponad 108 tysięcy nagranych haseł i prawie 15 tysięcy nagranych zdań. W zapamiętywaniu słówek pomocne są także obrazki (słownik zawiera ponad 15 tysięcy obrazków szczególnie przydatnych dla wzrokowców).

W listopadzie 2010 słownik Diki.pll otrzymał tytuł Złotej Strony Tygodnia według tygodnika Wprost. W dniu 17 stycznia 2010 słownik Diki.pl został wyróżniony jako Witryna Dnia miesięcznika PC World Komputer.

Komputer świat napisał o nim: „Tradycyjne słowniki internetowe jedynie tłumaczą słówka. Diki, korzystając z dobrodziejstw sieci, uczy angielskiego.”. Więcej informacji o Diki.pl tutaj

Etutor to multimedialna platforma online do nauki języka angielskiego. Etutor uczy w najbardziej naturalny sposób na przyswajanie angielskich słówek i zwrotów. Nowe pojęcia prezentowane są na różne sposoby za pomocą zdjęć i dźwięku, budując sieć skojarzeń w Twojej głowie. Platforma wyposażona jest w filmy, nagrania lektorskie zdjęcia i liczne ćwiczenia.”

***

A teraz czas na konkurs. Firma Diki.pl zaprasza Was do pomocy w odpowiedzi na pytanie jak ulepszyć ich produkty albo co chcielibyście w nich zmienić? Jeśli macie pomysły zostawcie je spisane w postaci komentarzy pod tym wpisem do następnego najbliższego piątku (17-sty grudzień). Wybranie zostanie 4 zwycięzców z najlepszymi pomysłami.

Nagroda to kupon z kodem dostępu do kursu Etutor.pl (wartość rynkowa pojedynczego abonamentu to 160 złotych). Każdy ze zwycięzców dostanie kupon do Etutor. Kupony z kodem (jak w załączniku) wysłane zostaną pocztą, tak aby mogłyby być użyte jako fajny prezent (lub na życzenie dostarczone zostaną e-mailowo).

Może zainteresują Cię również:facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon