Oddam Webstara. Za darmo.

Bartek Gołębiowski z GONG (ex Click5) wystawił swojego Webstara na Allegro. Ja oddaję swojego za darmo (dostałem dwa w 2006 roku – oddaję ten, który przyznało mi czcigodna Akademia)…

Dlaczego? Bo wydaję mi się, że trzymanie w ubikacji takiej nagrody straciło sens. Chcę dać szansę dowolnie wybranej osobie, która kreatywnie mnie przekona do tego, że powinienem właśnie jej wręczyć / przesłać to brzydkie coś. Najchętniej premiował będę pomysły w stylu „chcę zmielić, zrzucić z okna, podrzucić pod pracujący walec drogowy”. Dodatkowa premia będzie przyznana za uwiecznienie tego procesu na wideo (opublikuję na blogu!)

Panie i Panowie. Webstarfestival to siara, obciach i żenada w najgorszej polskim wydaniu. Tam powinni się pokazywać i bawić ludzie ze złotymi zębami na przedzie w turkusowych marynarkach a nie branża.

Ile jeszcze razy będziemy stękali z zachwytu nad re-designem strony głównej portalu czy tym podobnemu idiotyzmowi? Opisywałem już tutaj swoje mieszane uczucia związane z tym „wydarzeniem branżowym”.

Wyłączcie myślenie a włączcie „break & melt stuff mode”.

Czekam na Wasze propozycje.

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę