Prolink.pl – giełda linków już niebawem

Artur Kurasiński
23 grudnia 2010
Ten artykuł przeczytasz w 2 minut

Informacja prasowa: wystartowała giełda kupna i sprzedaży linków tekstowych – ProLink.pl. Pełne otwarcie giełdy nastąpi na początku stycznia, na razie zarabiać mogą tylko osoby mające zaproszenia…

„To pierwsza taka platforma w Polsce, która w bezprecedensowy sposób ułatwia na dużą skalę skuteczne pozycjonowanie, trafiając do tych, którzy dotychczas nie mieli wiedzy ani takich możliwości. ProLink.pl to również źródło dochodu dla wydawców stron, blogerów.

Mówiąc w skrócie: wydawcy stron (blogerzy, serwisy informacyjne, wortale) udostępniają na swoich serwisach miejsce na linki, zarabiając na tym. Giełda ProLink.pl łączy wydawców z tymi, którzy chcą zadbać o wysokie pozycje swoich stron w wyszukiwarkach i za stosunkowo nieduże pieniądze są w stanie zapłacić za umieszczanie linków na stronach wydawców. Dotychczas nie było takiego zautomatyzowanego mechanizmu w Polsce. Wszystko odbywa się w kilka klików.

– W pierwszym etapie dostęp do giełdy mogą otrzymać blogerzy, na zaproszenia można się także zapisywać na naszej stronie – mówi Robert Dziubłowski, prezes zarządu ProLink.pl, spółki zarządzającej systemem ProLink.pl

System Prolink to wyspecjalizowana platforma on-line, która łączy właścicieli serwisów chcących monetyzować ruch na swoich stronach z osobami dbającymi o wysokie pozycje swoich biznesów w wyszukiwarkach . Podobnie, jak na miejskiej giełdzie można ustalać tutaj dowolnie swoje ceny, sprzedawać, wystawiać towar. Wirtualny, ale za realne pieniądze. Już na samym starcie można otrzymać od ProLinka 100 zł za dodanie serwisu z pozycją page rank 3.

Otwarcie giełdy linków ProLink.pl – już w styczniu.
Obecnie dostęp do systemu możliwy tylko na zaproszenia na stronie

Wydawcą giełdy ProLink.pl jest polska spółka ProLink S.A. specjalizująca się w tworzeniu systemów B2B. Projekty firmy są przygotowywane przez doświadczonych programistów i analityków rynku internetowego.

Więcej informacji w styczniu 2011 roku.”

PS. Mam do rozdania 20 bezpłatnych kodów zaproszeń do Prolink.pl – wystarczy wpisać swój adres mailowy w komentarzu! Kto pierwszy ten lepszy!

Może zainteresują Cię również:facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon