„Złap stopa na Blog Forum Gdańsk” – konkursJak już wspominałem w tym wpisie w Gdańsku w dniach 11-12 grudnia odbywa się Blog Forum Gdańsk czyli spotkanie ludzi nauki, mediów, dziennikarzy i blogerów. Warto tam być bo pojawią się ciekawe tematy i świetni prelegenci (ja wystąpię skromnie jako moderator)…

Jeśli chciałbyś wziąć udział w Blog Forum Gdańsk, ale nie zdążyłeś się zarejestrować to masz szansę złapać „stopa do Gdańska” bo jestem w posiadaniu wolnego biletu uprawniającego do uczestnictwa w gdańskim forum. Dodatkowo zwycięzca otrzyma możliwość zakwaterowanie na miejscu (na czas trwanie konferencji z 11 na 12 grudnia) czyli pokrywa sam tylko koszty podróży. Chyba więc warto spróbować.

Warto bo konkurs jest prosty. Polega na odpowiedzi na pytanie: „które polskie blogi czytasz i dlaczego?” (proszę się wysilić i argumentować szerzej niż jedno zdanie). Spośród odpowiedzi zamieszczonych w postaci komentarza pod tym wpisem wybiorę do środy 8 grudnia jedną osobę. Będę oceniał (jak zwykle) pod kątem oryginalności i kreatywności.

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę