„Złap stopa na Blog Forum Gdańsk” – konkurs

Artur Kurasiński
4 grudnia 2010
Ten artykuł przeczytasz w < 1 minutJak już wspominałem w tym wpisie w Gdańsku w dniach 11-12 grudnia odbywa się Blog Forum Gdańsk czyli spotkanie ludzi nauki, mediów, dziennikarzy i blogerów. Warto tam być bo pojawią się ciekawe tematy i świetni prelegenci (ja wystąpię skromnie jako moderator)…

Jeśli chciałbyś wziąć udział w Blog Forum Gdańsk, ale nie zdążyłeś się zarejestrować to masz szansę złapać „stopa do Gdańska” bo jestem w posiadaniu wolnego biletu uprawniającego do uczestnictwa w gdańskim forum. Dodatkowo zwycięzca otrzyma możliwość zakwaterowanie na miejscu (na czas trwanie konferencji z 11 na 12 grudnia) czyli pokrywa sam tylko koszty podróży. Chyba więc warto spróbować.

Warto bo konkurs jest prosty. Polega na odpowiedzi na pytanie: „które polskie blogi czytasz i dlaczego?” (proszę się wysilić i argumentować szerzej niż jedno zdanie). Spośród odpowiedzi zamieszczonych w postaci komentarza pod tym wpisem wybiorę do środy 8 grudnia jedną osobę. Będę oceniał (jak zwykle) pod kątem oryginalności i kreatywności.

Może zainteresują Cię również:facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon