„Czekam na czek” – konkurs z nagrodami!

Artur Kurasiński
21 marca 2011
Ten artykuł przeczytasz w 2 minut

Wraz z agencją Heureka postanowiliśmy zabawić się z Wami drodzy czytelnicy. Osoba, która odgadnie o jakie pięć miejsc w Warszawie chodzi (codziennie będę publikował podpowiedzi) wygra 1000 pln (ufundowane przez Heurekę). Kolejne cztery osoby wygrają nagrody pocieszenia o wartości 100 złotych (również ufundowane przez Heurekę)…

W piątek ruszyło Facebook Places i jako pierwsi w Polsce (Heureka i AK74) zapraszamy do zorganizowanej gry miejskiej z tym narzędziem. Chcemy przetestować potencjał nowej usługi i przecieramy szlaki w wykorzystaniu marketingowym. Skrytki znajdziecie w systemie FB Places. Blog AK74 będzie codziennie podrzucał kolejne podpowiedzi.

Ruszajcie na miasto, odkrywajcie miejsca akcji, klikajcie, checkujcie, testujcie, komentujcie i sugerujcie!

Akcja konkursu „Czekam na czek” rozgrywa się na terenie Warszawy i będzie trwała 5 dni (start dziś czyli 21 marca koniec 25-go). Kto pierwszy odgadnie jakie miejsce są ukryte pod podpowiedziami wygrywa główną nagrodę tysiąc złotych. Kolejnych czterech graczy, którzy odgadną miejsca później otrzymają po sto złotych.

Ważne! Swoje przemyślenia i propozycje należy słać jako komentarze pod tym wpisem (jak i kolejnymi). Liczyć się będzie czas udzielonej odpowiedzi!!

FAQ – Jeśli okaże się, że nikomu nie uda się zgadnąć wszystkich pięciu miejsc – wygra ta osoba, która wskaże ich jak najwięcej. Jeśli dziwnym trafem dwie osoby odgadną tyle samo miejsc w takim samym czasie to nagroda zostanie podzielona między nimi. Jeśli zajdą jakieś problemy i uznam, że mogło dojść do próby oszustwa zwycięzców wybiorę arbitralnie sam.

Nie ma formalnego regulaminu – kwestie sporne rozstrzygam ja i tylko ja.

Pięć miejsc. Pięć zagadek. Pięciu zwycięzców. Pięć nagród.

Zapewne zapytacie się jak może wyglądać przykład takiego miejsca? Ano Muzeum Powstania. Albo Ratusz. Albo pomnik Syrenki. Każde z miejsce, które wybraliśmy do zabawy jest znane warszawiakom, posiada swoją historię (krótszą bądź zdecydowanie dłuższą), jest w pewnym sensie ikoną tego miasta i jest zlokalizowane wokół bardzo szeroko rozumianego centrum Warszawy (włączając w to np. Powiśle i Stare Miasto).

Miejscem jest budynek albo plac. Miejscem nie będzie na przykład miecz króla Zygmunta III Wazy. Rozumiecie?

Akcje „Czekam na czek” uważam za rozpoczętą – poniżej pierwsze podpowiedzi pięciu miejsc w których należy jak najszybciej odgadnąć. Codziennie będą one stawały się coraz prostsze do odgadnięcia.

Miejsce #1
W tym miejscu ludzie popychają się łokciami a ściany pokryte są dziwnymi malunkami. W lato bywa tutaj bardzo gorąco (jak na patelni)

Miejsce #2
Tego miejsca broni orzeł. Dalej słychać odgłosy bicia (miarowe). A dla pewnego osobnika na ławce czas jakby się zatrzymał.

Miejsce #3
Z tego miejsca widać wodę. Dużo wody. Oraz przycupnięty obiekt obcych. Poza tym w tym miejscu dochodzi do licznych odkryć.

Miejsce #4
To miejsce słynne stało się zanim powstało. Stworzyło go wiele rąk a wiele głosów uniesie. Emocja królują tam od święta.

Miejsce #5
W tym małym miejscu zderzają się światy. Zmienia pogoda. Magicznym sposobem objawia się egzotyka. Można zobaczyć to miejsce na pocztówkach.

Może zainteresują Cię również:facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon