„Czekam na czek” – roztrzygnięcie konkursu!

Artur Kurasiński
27 marca 2011
Ten artykuł przeczytasz w 2 minut

Z dużym opóźnieniem ale już wszystko wiadomo. Znamy głównego zwycięzcę oraz cztery inne osoby, który razem zgarną 1400 pln ufundowane przez Heurekę

Nie przypuszczałem, że pierwsze podpowiedzi będą takie dobre – większość osób zgadła cztery z pięciu miejsc. Na szczęście (dla nas) większość z osób źle zinterpretowała (bądź nie przeczytała dokładnie) warunków konkursu – oprócz podania miejsca trzeba było również się w „zameldować”. Z tym było już zdecydowanie gorzej. Na pewno zbyt wyraźnie podkreśliłem to w pierwszym wpisie oznajmiającym – biję się w pierś.

Miejsca oznaczone na Facebook Places to:

Miejsce 1. to Metro Centrum (dokładnie jego plac przed nim). Z tym miejscem nie było problemu – od razu zgadliście.
Miejsce 2. to Uniwersytet Warszawski. Tutaj również nie było z tym żadnych zagwozdek – większość z Was zgadła szybko i bez problemu.
Miejsce 3. to oczywiście Centrum Nauki Kopernika – też trafiliście bez pudła.
Miejsce 4. to Stadion Narodowy – podpowiedzi były dokładne i wystarczające większość z Was wskazała na ten obiekt od początku.
Miejsce 5. to Rondo de Gauell’a (z charakterystyczna palma – stad podpowiedzi o egoztyce, innym kraju i pocztówkach). Z tym miejscem było najwięcej problemów – pisaliście o ZOO :)

A teraz zwycięzcy:

Hipoliciak (4/5) March 21st, 2011 at 3:37 pm
pbass7 (4/5) March 21st, 2011 at 3:47 pm
aga (4/5) March 21st, 2011 at 3:47 pm
archas (4/5) March 21st, 2011 at 4:11 pm

I wreszcie nagroda główna. Według naszych obliczeń i informacji 1000 pln zdobył…Radosław Szczęsny. Radek prawidłowo odgadł 3/5 poprawnie i (co najważniejsze) „zaczekował” się tam (w godzinach od 17:28 – 21.56 21 marca). Jeśli ktoś dokonał tego szybciej to proszony jest o zgłoszenie się w celu weryfikacji (najlepiej print screen z jego panelu Facebooka ;) Na wszystkie wyjaśnienia, problemy i pytania związane z konkuresem czekam w poniedziałek do godziny 22.00. Jeśli nie pojawią się nowe fakty i dowody Radek odbierze nagrodę główną.

I to tyle. Dziękuję za udział w konkursie w imieniu swoim jak i Heureki. Mam nadzieję, że będziecie korzystali z Facebook Places

UPDATE: Po dłuuugich namysłach, sprawdzaniu, kombinowaniu i łamaniu sobie wzajemnie głów wraz z Heureką zdecydowaliśmy co następuje:

Przyznać nagrodę główną dwóm osobom (dzieląc ją tym samym między te dwie osoby). Wyjaśnienie:

1. Radek prawidłowo odgadł 3/5 poprawnie i (co najważniejsze) „zaczekował” się tam (w godzinach od 17:28 – 21.56 21 marca)
2. Paweł w komentarzach odgadł dobrze 4/5 (poniedziałek), a w „czekowaniach” odgadł dobrze 5/5 (czwartek).

Cały czas nikt nie zrobił 100% zadania. Bo chociaż Paweł zgadł, to nie wpisał w komentarzu (tylko „czekował” się tam). Mamy zatem 3 zaliczone czekowania w poniedziałek (Radek) i
5 prawidłowych czekowań w czwartek (Paweł).

Obu zwycięzcom gratulujemy – wszystkie osoby proszę o kontakt w sprawie odbioru nagród!

Może zainteresują Cię również:facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon