Zmiany, zmiany. Będzie lepiej albo gorzej – na pewno nie będzie nudno!

Artur Kurasiński
31 marca 2011
Ten artykuł przeczytasz w < 1 minut

Jak widzicie od wczoraj zmieniłem layout bloga. Mam nadzieję, że szybko przyzwyczaicie się do nowej odsłony i to co zostało wprowadzone pomoże Wam lepiej odnajdywać treści, których zebrało się już całkiem sporo (ponad 630 wpisów)…

Za zmianami stały głębokie przemyślenia i rozważania czym jest ten blog dla mnie a czym dla czytelników – konsultowałem, pytałem, dociekałem i analizowałem. Część z tego co usłyszałem, przeczytałem postaram się streścić. Wyszło bowiem na to, że nie chcecie bloga z newsami . Chcecie (nawet kosztem ziewania) autorskich, pogłębionych wpisów z mocnym indywidualnym komentarzem odautorskim. Chcecie emocji nawet kosztem obiektywności.

Oczekujecie, że zamiast codziennych materiałów będę zamieszczał raz na pewien czas ale ciekawe treści. Nie oczekujecie wywiadów z ludźmi, którzy stali w kolejce po iPada. Wolicie ploteczki i informacje, których nie będą publikowane na „jedynkach” portali. Domagacie się czasami abym zajął stanowisko i jasno określił co myślę – nie będzie to proste ale postaram się.

Tak mniej więcej i ja sobie wyobrażam jak będzie wyglądał ten blog.

Dziękuję wszystkim, którzy motywowali mnie do pracy i działania – mam nadzieję, że nadal będziecie czytali tego bloga będziecie moimi stałymi czytelnikami.

PS. Jeśli macie jakieś uwagi związane z wyglądem czy działaniem nowego bloga dajcie znać w komentarzach. Bardzo liczę na Wasze opinie!

Może zainteresują Cię również:facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon