Szukaj
Zamknij
Internet

AK74 rozdaje wejściówki na Interactive Day Festival (24-25 czerwca)

Zbliża się czwarte wydarzenie z cyklu Interactive Day – cokwartalnych spotkań środowisk artystycznych i reklamowych oraz studentów zainteresowanych branżą marketingową i w związku z tym mam dla moich czytelników 5 bezpłatnych wejściówek…

Trzy dotychczasowe edycje zgromadziły ponad 2000 uczestników w postindustrialnych wnętrzach klubu Fabryka w Krakowie. Na scenie gościli: Tomasz Bagiński (Platige Image), Marcin Rutkiewicz i Ela Dymna (twórcy albumów Polski Outdoor i Polski Street Art) czy przedstawiciele agencji reklamowych Firefly Creation, Pride&Glory Interactive, Eskadra, Wallstreet oraz Opcom.

Już 24-25 czerwca w Krakowie odbędzie się dwudniowa, festiwalowa odsłona Interactive Day. Przygotowano dwanaście prezentacji wybitnych postaci związanych ze sztuką oraz reklamą. Na głównej scenie pojawią się:

1. Rafał Betlejewski, twórca kontrowersyjnych reklam i akcji społecznych;
2. Mirella von Chrupek, Abe-S i ciah-ciah, znani szerzej jako Hodowcy Zabawek;
3. Olga Szablewicz-Pisuk, reżyserka 3D filmu Sala Samobójców;
4. Mariusz Pełechaty i Przemysław Pawlak, przedstawiciele agencji interaktywnej ADV – twórców reklamy wirusowej Serca i Rozumu;
5. Jacek Opaluch, dyrektor artystyczny największej polskiej agencji interaktywnej K2 Internet;
6. Elżbieta Dymna i Marcin Rutkiewicz, reprezentujący polską scenę street-art;
7. Kuba Tarkowski, reżyser Jeża Jerzego;
8. Błażej Andrzejewski, reżyser Włatców Much;
9. Konrad Kony Czarkowski, lalkarz medialny i showman znany m.in. z programu Mam Talent;
10. zespół Visualsupport: Michał Płócienniak, Damian Bogusiak i Sławek Fąfara – firmy zajmującej się nowymi technologiami;
11. Wojciech Ozimek, twórca wielu alternate reality games, prezes firmy one2tribe;
12. Magdalena Lubińska i Michał Biernacki – cenieni polscy projektanci użytkowi z Code. Architecture&Design / Moho. Design.

Poza sceną główną odbędą się równoległe warsztaty:

1. „Anatomia Superłotra – czyli organiczne warsztaty komiksowe”. Prowadzenie: Krzysztof Tkaczyk (dyrektor kreatywny Schulz Brand Friendly, współautor komiksu „STRAINE”), Wojciech Piechoński (dyrektor artystyczny tygodnika „Przekrój”, twórca serii „Janosik vs Pocahontas”).
2. „Jak mówią marki, czyli słowo w reklamie”. Warsztat copywritingu. Prowadzenie: Marek Tobolewski (copywriter i creative group head w agencji Eskadra MarketPlace).
3. „Fotografia – portret & moda”. Prowadzenie Michał Massa Mąsior (Warsztaty Sztuki Fotografii).
4. „Skuteczny marketing dla mikro, małych i średnich firm”. Prowadzenie: Dawid Szczepaniak, Paweł Loedl (na zaproszenie Crazy Little Thing).

Pierwszy dzień zakończy after party dla wszystkich gości. Na świeżym powietrzu wyświetlony zostanie kultowy film „The Yes Men Fix the World”. Wieczorną imprezę rozkręci Dj Przeplach.

Sponsorem wydarzenia została marka Desperados, która udostępni uczestnikom liczne zimne niespodzianki.

Organizatorem Interactive Day Festival jest agencja interaktywna Pride&Glory Interactive. Partnerami wspomagającymi festiwal są IDEA FIX (moda&design), Visualsupport (nowe technologie) oraz Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Patronat nad imprezą od pierwszej edycji sprawuje IAB Polska.

„Czwarta edycja Interactive Day będzie inna: dłuższa, dwudniowa, bogatsza w prezentacje, urozmaicona warsztatami i imprezą pod gołym niebem, podczas której zobaczymy świetne „The Yes Men”. Poprzednie odsłony zapełniły hale krakowskiej Fabryki po brzegi. Liczymy, że tym razem będzie podobnie – udało nam się ściągnąć fantastycznych i różnorodnych prelegentów, a cena festiwalu jest wręcz symboliczna i powinna być osiągalna dla studentów” – mówi Dawid Szczepaniak, dyrektor kreatywny Pride&Glory Interactive.

Impreza odbędzie się w dniach 24-25 czerwca w kultowych wnętrzach byłego krakowskiego Klubu Fabryka. Od tygodnia trwa już sprzedaż tysiąca dwudniowych karnetów na festiwal (w cenie 59 PLN) oraz bardzo ograniczona liczba karnetów umożliwiających wybór jednego warsztatu (w cenie 120 PLN). Do nabycia w sklepie internetowym IDEA FIX

Informacje: www.interactiveday.pl
Streaming wydarzenia: www.radiofonia.fm

Wspomniałem o wejściówkach – mam ich pięć sztuk. Dostaną je te osoby, które napiszą w komentarzu pod tym wpisem którą z atrakcji festiwalu by chcieli zobaczyć. Wybiorę dziś do godziny 23.59 najciekawsze opisy i nagrodzę darmową wejściówka.

Dokładny rozkład jazdy festiwalu:

 • Byłem na wszystkich poprzednich edycjach – świetna sprawa. Tym razem Pride’dzi kuszą przede wszystkim prezentacją Jacka Opalucha z K2 i Mirelli von chrupek – świetne postaci, wysoki poziom i doświadczenie w tym co robią. Na Street art Elżbiety Dymnej i Rutkiewicza też chętnie bym się przeszedł – ludzie niebywale zajawiający wizją, świetni opowiadacze :) 
  Dużo się dzieje. Pół ekipy interactive z Krakowa z pewnością tam będzie. 
  Warto być.

 • Sebastian Suma

  Z Gdynii do Krakowa! Fantastycznie!. Z checią posłucham i zobaczę Kube Tarkowskiego i Olgę Szablewicz-Pisuk. Zapowiada się bardzo ciekawie cała impreza

 • Mnie najbardziej interesuje Inter Party :)

 • Prox

  Tutaj nie ma do wyboru „którą z atrakcji”. Jeśli bym jechał to tylko po to, aby zobaczyć WSZYSTKIE wystąpienia!

 • Pawel Soczek

  Nie bylem na tej imprezie wczesniej. interesuja mnie nowe technologie a chalpniczo doradzam (gratis) kolegom jak budowac wizerunek ich czy ich firm w necie. wizyta na tej imprezie jest szansa zobaczenia jak mowia o tym profesjonalisci. licze ze sie czegos moge nauczyc. Chcialbym zobaczyc wiejszosc z tych prezentacji i wziac udzial w warsztatach. najbardziej interesuja mnie moduly jak wyzej tk. media.marketing.hitech. a i z nowej huty nie mam dakeko :-@ pozdrawiam p

 • Wszystkie atrakcje są świetne, ale najbardziej interesuje mnie Elżbieta Dymna i Marcin Rutkiewicz, reprezentujący polską scenę street-art – pisałam pracę licencjacką o street arcie w Anglii i z chęcią posłucham o tym w polskim wydaniu:)

 • Anonim

  Wejsciowki otrzymuja: Bartosz Jurkiewicz, Paweł Soczek, Małgorzata Kendziorek, Sebastian Suma i Prox. Gratuluje! :)

 • Anonim

  Wejsciowki otrzymuja: Bartosz Jurkiewicz, Paweł Soczek, Małgorzata Kendziorek, Sebastian Suma i Prox. Gratuluje! :)

 • Dziękuję:) A jak można tą wejściówkę odebrać?

 • Anonim

  Gosiu – skontaktuje sie z Toba mailowo (jak i z innymi wybrancami) ktos ze strony organizatora.

 • Pingback: Mamy dla Was wejściówkę na Interactive Day Festival w Krakowie | Blog IT - ittechblog.pl()

 • Pingback: Mamy dla Was wejściówkę na Interactive Day Festival w Krakowie | Mobile24()

Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę