Konferencja e-nnovation 2011 – są już zapisy!

Artur Kurasiński
1 czerwca 2011
Ten artykuł przeczytasz w 2 minut

Informacja prasowa: zapisz się teraz na e-nnovation i zaoszczędź 300 zł. Rozpoczęły się zapisy w trybie early bird na międzynarodowe spotkanie branży internetowej e-nnovation organizowane w dniach 20-21 października 2011 roku w Poznaniu. Każdy, kto do 5 czerwca zdecyduje się na udział i zarejestruje się na stronie internetowej wydarzenia za uczestnictwo zapłaci 297 zł…

E-nnovation organizowane jest już po raz drugi. W zeszłorocznej edycji wzięło udział ponad 20 prelegentów i 500 uczestników (przedsiębiorcy, blogerzy, menedżerowie, inwestorzy) z Polski i świata. Podczas konferencji podsumowane zostaną zmiany, jakie zaszły w e-handlu w Europie Centralnej w ciągu ostatniego roku. Omówione zostaną kierunki i bariery rozwoju gospodarki elektronicznej w Polsce i innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Specjaliści pokażą jak wykorzystywać najnowsze technologie i rozwiązania, aby usprawniać działalność firm w internecie. Podpowiedzą czego unikać, aby osiągnąć sukces w e-biznesie.

Spotkanie to także doskonała szansa, aby osobiście spotkać twórców największych internetowych sukcesów. Uczestnicy mają okazję na wymianę opinii, doświadczeń i nawiązanie nowych kontaktów biznesowych czy wspólnych inicjatyw internetowych.

Opłata za udział w e-nnovation obejmuje:
• wstęp na wykłady i panele dyskusyjne przez dwa dni spotkania;
• komplet materiałów konferencyjnych;
• T-shirt e-nnovation;
• przerwy kawowe i lunch w czasie dwóch dni konferencji;
• zaproszenie na imprezę konferencyjną

Przy rejestracji do 5 czerwca w trybie early bird koszt uczestnictwa wynosi 297 zł, do 3 lipca – 397 zł, a do 11 września – 497 zł. Opłata w trybie last minute to 597 zł.

Zgłoszenia można dokonać na stronie konferencji e-nnovation.

*************************
Organizatorem konkursu „Start with e-nnovation” oraz konferencji „e-nnovation – more than experience” jest Grupa Allegro, do której należy platforma handlowa Allegro i 72 innych serwisów w 16 krajach, głównie w Europie Środkowo-Wschodniej m.in.: na Ukrainie, Białorusi, Słowacji oraz w Czechach, Kazachstanie, Rumunii, Bułgarii, Rosji i Węgrzech.

Może zainteresują Cię również:facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon