Mobile

Konkurs Adobe – wygraj tablet Samsung Galaxy Tab!

Wraz z Adobe organizuję konkurs w którym do wygrania jest nowiutki tablet Samsung Galaxy Tab. Aby go wygrać trzeba trochę pogłówkować i odpowiedzieć z sensem na jedno pytanie…

A pytanie to brzmi: jakie najlepsze zastosowanie Flash widziałeś? Możesz wskazać aplikację, usługę czy urządzenie. Po prostu opisz w postaci komentarza pod tym wpisem od dziś do 12-go czerwca. Spośród propozycji wybiorę jedną i obdaruję szczęśliwac tabletem. Proste? Zatem udanych poszukiwań!

Przy okazji polecam serwis Mobiliusz.pl czyli bezpłatne szkolenia przygotowane przez ekspertów specjalizujących się w dziedzinach związanych z rozwiązaniami na urządzenia przenośne działające pod kontrolą Android, iOS i Blackberry Tablet OS.

Adobe Creative Suite 5.5 zawiera innowacyjne narzędzia do tworzenia aplikacji na platformach Flash, HTML5 i Mobile App oraz materiałów wideo i publikacji cyfrowych. Jeden z najważniejszych pakietów linii CS 5.5, szczególnie przydatny dla twórców mobilych rozwiązań to Creative Suite 5.5 Web Premium. Pakiet zawiera wiele nowatorskich narzędzi HTML5 i Adobe Flash, które umożliwiają tworzenie treści i aplikacji przeznaczonych niemal na każde urządzenie oraz osiąganie z nich przychodów.

Adobe CS 5.5 pozwala projektantom i programistom opracowywać aplikacje mobilne na różne platformy, w tym takie jak Android, BlackBerry Tablet OS i iOS, tworzyć materiały w języku HTML5 oraz wykorzystywać program Flash Player do dostarczania filmów wideo, gier i aplikacji RIA.

Regulamin konkursu:

* Organizatorem konkursu jest Artur Kurasiński
* Konkurs rozpoczyna się 6 czerwca 2011 roku i trwa do 12 czerwca 2011 roku.
* Nagrodą w konkursie jest tablet Samsung Galaxy Tab 16GB
* Warunkiem udziału w konkursie jest zostawienie w komentarzach pod tym wpisem propozycji aplikacji który można byłoby przenieść przy pomocy narzędzi Adobe na inne urządzenia mobilne. Oceniana będzie oryginalność oraz merytoryczność opisu z uzasadnieniem.
* Każda osoba biorąca udział w konkursue można zgłaszać więcej niż jedną propozycję
* Zwycięzca wybrany zostanie i ogłoszony 13 czerwca 2011 roku poprzez Artura Kurasińskiego.
* Wykluczenia z konkursu : Artur Kurasiński, jego krewni, pracownicy i współpracownicy oraz pracownicy i współpracownicy firmy Adobe Polska.

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!