Aula Polska

Startuje Aula Roadshow 2011!

W końcu jest. Wspólnym wysiłkiem Investin i Aula Polska ruszamy w te wakacje w Polskę żeby przybliżyć, pokazać, zainspirować oraz spotkać się z tymi wszystkimi osobami, które z różnych przyczyn do tej pory nie pojawiły się na spotkaniach Auli…

Czego się możecie spodziewać?

Aula Roadshow to Aula w wybranych miastach Polski. Aula Polska to jedna z najstarszych inicjatyw barcampowych, która od czterech lat wspiera budowanie przedsiębiorczości technologicznej w Warszawie. Teraz, wspólnie z firmą Investin i lokalnymi barcampami z całej Polski, zaczynamy Aula Roadshow.

Chcemy przekazać młodym przedsiębiorcom to, co jest największą wartością Auli: klimat merytorycznej dyskusji i wymiany wiedzy ułatwiającej zakładanie i prowadzenie start-upu, a później firm technologicznych.
Wejście na Aula Roadshow jest darmowe, wystarczy zarejestrować się na tej stronie.”

Jeśli chcecie poczuć co Was czeka obejrzyjcie sobie te zdjęcia Roberta albo wejdźcie do podsumowania któregoś ze spotkań żeby obejrzeć wideo.

Uwaga! Lista miast będzie się zmieniła – jeśli teraz nie widzicie na przykład Wrocławia czy Trójmiasta to nie znaczy to, że nie planujemy tam się pojawić :)

Śledzcie nas i informacje o Aula Roadshow!

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!