Zapisy uzupełniające na BIC SUMMER START do 30 czerwca

BIC SUMMER START to wakacyjny program inkubacji pomysłów o wysokim potencjale rynkowym, organizowany przez BRAMA Innovation Camp w dniach 16 sierpnia – 23 września 2011 w Laboratorium BRAMA, na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej…

Celem programu jest stworzenie produktu gotowego do komercjalizacji (prototypu, serwisu internetowego itp.) w 6 tygodni. Uczestnikom oferujemy: intensywny i kompleksowy cykl szkoleń, mentoring, pomoc w stworzeniu zespołu, dostęp do serwerów, terminali mobilnych i WIFI, przestrzeń do pracy, i wiele innych.

Uruchamiamy 2 ścieżki: OPEN (niezależna praca nad startupem ze wsparciem mentoringowym i szkoleniowym) oraz SEED (ze wsparciem kapitałowym oraz marketingowym we współpracy z 1410ventures i hardGAMMA) – szczegóły na stronie internetowej.

BIC SUMMER START kierowany jest do ambitnych programistów, pasjonatów marketingu lub świetnych grafików: pojedynczych osób oraz zespołów z pomysłem na projekt o wysokim potencjale rynkowym. Poszukujemy osoby zdolne, ambitne i pracowite, dla których nowe technologie są inspiracją do tworzenia nowej wartości.

Więcej informacji i zapisy.

Pierwsza tura naboru już minęła. Zebraliśmy dużo ciekawych zgłoszeń i wyłoniliśmy leaderów projektów. Teraz szukamy osób chętnych do wsparcia innych teamów. Potrzeba specjalistów z każdej dziedziny – programistów, grafików, marketingowców. Jeśli chcecie przeżyć przygodę z biznesem i zdobyć cenne doświadczenie tworzenia firmy od podstaw, zgłoście się do 30 czerwca 2011! Zainteresowani będą mieli wgląd do tematów istniejących projektów.

Jeśli jednak macie pomysł, który uważacie za wart weryfikacji lub dysponujecie już zespołem projektowym – też piszcie! Udział w programie jest bezpłatny. Uczestnicy zostaną wybrani na podstawie zgłoszeń.

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę