Internet

Zwiększ swój Schweppes Appeal – konkurs!

Do wygrania iPod albo GPS (jest lato, wakacje więc być może komuś przyda się bardziej muzyka a komuś innemu nawigacja). Konkurs jest prosty i oczywiście sponsorowany…

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest „polubienie” strony Schweppes’a na Facebooku. Kampania na Facebbooku jest częścią działań prowadzonych w ramch nowej strategii komunikacyjnej marki Schweeps przygotowanej przez Menno Braakman’a. Za koncept i realizację aplikacji odpowiedzialna jest holenderska agencja interaktywna Red Urban. Na Facebooku ruszyła właśnie zabawna kampania Schweppesa, w której każdy może popracować nad swoim Schweppes Appeal. Mistrz uwodzenia – Guy Gadbois, w kilka chwil nauczy nas jak mówić bardziej “Schweepsy” i pracować nad naszym “Schweppes Appeal”.

Drugi warunek konkursu to odpowiedzenie na pytanie (wpisując je w formie komentarza pod tym wpisem): jaki sprzęt, oprogramowanie, technologia jest najbardziej sexy? Opisz dowcipnie, daj się ponieść fantazji – im większy poziom kreatywności i absurdu tym lepiej.

Geekowie mogą dać upust swojej miłości do Perla i drukarek. Panie (giczki?) mogą zachwycać się myszkami z dwumlaskiem. Ambitnie, barwnie i dowcipnie – nagrody czekają!

Nagrodą jest iPod Nano albo GPS (jedna nagroda do wyboru przez zwycięzcę). Konkurs trwa tydzień – od 9 do 16 lipca do godziny 19.00.

REGULAMIN KONKURSU:

* Organizatorem konkursu jest Artur Kurasiński
* Konkurs rozpoczyna się 9 lipca 2011 roku i trwa do 16 lipca 2011 roku do godziny 19.00
* Nagrodą w konkursie jest odtwarzacz muzyki Apple (iPad Nano) albo urządzenie GPS
* Warunkiem udziału w konkursie jest zostawienie w komentarzach pod tym wpisem odpowiedzi na pytanie”jaki sprzęt, oprogramowanie, technologia jest najbardziej sexy?” i kliknięcie „lubię to” na profilu Schweppes na Facebooku.
* Każda osoba biorąca udział w konkursue można zgłaszać więcej niż jedną odpowiedź
* Zwycięzca wybrany zostanie i ogłoszony 16 lipca 2011 roku po godzinie 19.00 przez Artura Kurasińskiego.
* Wykluczenia z konkursu : Artur Kurasiński, jego krewni, pracownicy i współpracownicy oraz pracownicy i współpracownicy firmy Shweppes oraz Think Kong.


test

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę