Szukaj
Zamknij
Internet

Zwiększ swój Schweppes Appeal – konkurs!

Do wygrania iPod albo GPS (jest lato, wakacje więc być może komuś przyda się bardziej muzyka a komuś innemu nawigacja). Konkurs jest prosty i oczywiście sponsorowany…

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest „polubienie” strony Schweppes’a na Facebooku. Kampania na Facebbooku jest częścią działań prowadzonych w ramch nowej strategii komunikacyjnej marki Schweeps przygotowanej przez Menno Braakman’a. Za koncept i realizację aplikacji odpowiedzialna jest holenderska agencja interaktywna Red Urban. Na Facebooku ruszyła właśnie zabawna kampania Schweppesa, w której każdy może popracować nad swoim Schweppes Appeal. Mistrz uwodzenia – Guy Gadbois, w kilka chwil nauczy nas jak mówić bardziej “Schweepsy” i pracować nad naszym “Schweppes Appeal”.

Drugi warunek konkursu to odpowiedzenie na pytanie (wpisując je w formie komentarza pod tym wpisem): jaki sprzęt, oprogramowanie, technologia jest najbardziej sexy? Opisz dowcipnie, daj się ponieść fantazji – im większy poziom kreatywności i absurdu tym lepiej.

Geekowie mogą dać upust swojej miłości do Perla i drukarek. Panie (giczki?) mogą zachwycać się myszkami z dwumlaskiem. Ambitnie, barwnie i dowcipnie – nagrody czekają!

Nagrodą jest iPod Nano albo GPS (jedna nagroda do wyboru przez zwycięzcę). Konkurs trwa tydzień – od 9 do 16 lipca do godziny 19.00.

REGULAMIN KONKURSU:

* Organizatorem konkursu jest Artur Kurasiński
* Konkurs rozpoczyna się 9 lipca 2011 roku i trwa do 16 lipca 2011 roku do godziny 19.00
* Nagrodą w konkursie jest odtwarzacz muzyki Apple (iPad Nano) albo urządzenie GPS
* Warunkiem udziału w konkursie jest zostawienie w komentarzach pod tym wpisem odpowiedzi na pytanie”jaki sprzęt, oprogramowanie, technologia jest najbardziej sexy?” i kliknięcie „lubię to” na profilu Schweppes na Facebooku.
* Każda osoba biorąca udział w konkursue można zgłaszać więcej niż jedną odpowiedź
* Zwycięzca wybrany zostanie i ogłoszony 16 lipca 2011 roku po godzinie 19.00 przez Artura Kurasińskiego.
* Wykluczenia z konkursu : Artur Kurasiński, jego krewni, pracownicy i współpracownicy oraz pracownicy i współpracownicy firmy Shweppes oraz Think Kong.


test

 • Ja

  Konkurs jest niezgodny z regulaminem Facebook ;)

 • Marta

  Jest zgodny, bo nie jest prowadzony na Facebooku :)

 • Anonim

  Z ciekawości, co w nim jest niezgodnego?
  PS. Gdzie sie podziewają odpowiedzi ;)?

 • Maciek

  Lodówka – wkładam do niej ulubionego piwa (oczywiście na dolnej półce) i moja kobieta wyjmuje je – nie ma nic bardziej sexy :)

 • Maciek

  Lodówka – wkładam do niej ulubionego piwa (oczywiście na dolnej półce) i moja kobieta wyjmuje je – nie ma nic bardziej sexy :)

 • Pralka – a po wszystkim można nawet w niej coś wyprać ;) 

 • Oczywiście Bitcoin, wypchany po brzegi wirtualny portfel robi ogromne wrażenie na drugiej połowie. Dodatkowo rozgrzane do czerwoności układy kart graficznych wykopujące kolejne Bitcoiny podgrzewają dodatkowo atmosferę. Dzięki temu, że komputer zarabia za nas pieniądze możemy poświęcić się w 100% partnerce.

 • Anonim

  Zastanawiałem się nad mechaniczną lalą dla geeka (jak np tutaj) http://nt.interia.pl/news/sexy-cyber-girl-dziewczyna-dla-komputerowca,1650284 albo pornografią w 3D, może seks parodia Awatara? Ale to jest chyba zbyt mainstream.

  Ale już wiem, w końcu znalazłem! Nikt nie wmówi mi że istnieje bardziej sexy akcesorium komputerowe (zarówno z wyglądu, funkcji i nazwy) niż myszka… komputerowa nazwana punktem G. No way :) Dokładnie ta: http://3.bp.blogspot.com/_KgIqQvYUs3I/TCCCuiU-J9I/AAAAAAAAYkg/Qk0-be4R8WY/s1600/g-pointmouse.jpg

  Ps. Do kompletu może iść znana chyba wszystkim na całym świecie podkładka pod myszkę ;) http://s2.blomedia.pl/grrr.pl/images//2010/11/podk%C5%82adka2.jpg

 • Wojtek W

  Mój iPad 2, ma doskonałą jasną cerę która promienieje w blasku Słońca, delikatne krągłości z którymi moje dłonie mają ciągły kontakt, możesz się z nim wiercić po łóżku a on zawsze będzie dotrzymywał Ci tempa, i ten magiczny guziczek…mmm, zawsze go tym zbudzam, ale potrzebujemy przyjaciela, we troje zawsze raźniej, co wieczór szepcze mi do ucha: iPod…iPod….iPod..

 • Najlepszy gadżet mój drogi panie
  Kobiecy umysł w najczystszym stanie
  Choć technologia ta oczywista
  Czasem się wiesza jak Windows Vista
  To czymże byłyby wszystkie zabawki
  Bez intelektu malutkiej dawki
  Bo wcale nie chcąc się silić na sarkazm
  Nie tylko iPhone zapewnia orgazm
  Więc mówiąc krótko, bez słów i bluzg
  Nic nie jest tak schweppesy jak kobiecy mózg

 • Jacek

  No to ja dodaję kandydaturę głosów nawigacji GPS :).
  Tutaj mamy przykład: http://www.youtube.com/watch?v=7T5D8P8_XbM&NR=1 i jeżeli coś takiego zostało wypuszczone to potwierdza, że są ludzie dla których może być to zdecydowanie sexy :D
  Oczywiście to tylko przykład i jest tutaj duży potencjał, który pewnie ktoś niedługo wykorzysta, bo czy nie byłoby przyjemnie posłuchać trochę komplementów wypowiadanych przez sexowny głos na 60 kilometrowym odcinku autostrady, pewnie od razu spadłaby liczba wypadków spowodowanych zaśnięciem za kierownicą :D

 • Artur

  Najbardziej spodobal mi sie komentarz i odpowiedz Piotrka P. Pluciennika – w jego rece powedruje iPod albo GPS. Pozostalym osobom dziekuje za udzial i zachecam do brnia udzialu w kolejnych konkursach!

 • Bardzo dziękuję za docenienie i nagrodę. Wybieram iPoda. Rozumiem, że wszystkie szczegóły ustalimy via e-mail? Oczekując idę po szklankę zimnego schweppesa :) Cheers!

Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę