E-nnovation – konkurs z wejściówką za free!

E-nnovation czyli jedna z największych i najfajniejszych jesiennych konferencji rozpocznie się już 10 października.

Dla jednego z moich czytelników mam darmową wejściówkę na konferencję ORAZ zestaw 5 książek dotyczącaych e-biznesu z wydawnictwa Helion (partnera merytorycznego konferencji).

Normalny koszt udziału w e-nnovation to 597 zł, który obejmuje: wstęp na wykłady, komplet materiałów konferencyjnych, T-shirt e-nnovation, przerwy kawowe i lunch w czasie dwóch dni konferencji, zaproszenie na imprezę konferencyjną (po pierwszym dniu). Jak widzicie ten „gratis” ma swoją realną wartość przeliczalną na złotówki.

Konkurs jest prosty – może w nim wziąć udział każdy kto w komentarzu pod tym wpisem opisze ciekawy, mało znany ale z jakiegoś powodu interesujący pomysł na biznes w sieci (może być startup może być działający od wielu lat niszowy serwis). Szczęśliwca wybiorą w piątek 23-go września do godziny 23.59. Do dzieła!

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę