Internet

Premiera polskiego Chrome Web Store wraz z konkursem na aplikację

Google w zeszłym tygodniu otworzył po cichu polską wersję swojego sklepu z aplikacjami czyli Chrome Web Store. Teraz chce to nagłośnić organizując konkurs dla polskich developerów. Chcesz wziąć udział? Czytaj dalej…

Konkurs jest prosty:

W konkursie może wziąć udział właściwie każdy — zapraszamy zarówno programistów tworzących indywidualnie jak i maksymalnie trzyosobowe zespoły. Zwycięzców wyłoni Jury, składające się z pracowników Google oraz polskich ekspertów z branży internetowej.

Najciekawsze aplikacje konkursowe będą promowane na stronie głównej polskiego sklepu Chrome Web Store. Dla zwycięzców przygotowaliśmy też tablety Motorola Xoom. Konkurs potrwa 2 miesiące, aplikacje można więc zgłaszać do 19 listopada 2011 r. Wyniki ogłosimy na początku grudnia 2011 r.

Konkurs wystartował dziś (19 września) i trwa do 19 listopada. Dla pewnej zachęty powiem, że osobami, które będą decydowały o wyborze zwycięskiej aplikacji będą:
Grzegorz Marczak (Antyweb), Paul Kinlan (Google), Michael Mahemoff, Przemek Broniek (Google), Wojtek Kaliciński (GTUG.pl, kalicinscy.com). A czy wspomniałem, że ja też?:)

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę