Konferencja i spotkanie

Biznes to Relacje – wejściówka na konferencję

W imieniu organizatorów zapraszam na konferencję „Biznes to relacje„, która się odbędzie 18 listopada w Warszawie w budynku Biblioteki Narodowej…

„Nie uczy się ich na uczelniach, czy w szkołach, ale zdobywamy je najczęściej poprzez własne doświadczenia. Badania międzynarodowe pokazują, że Polacy wykazują się niskim kapitałem społecznym, a nawiązywanie relacji jest raczej naszą ułomnością. Podczas konferencji „Biznes to Relacje” będziemy mieli możliwość zobaczyć i posłuchać, jak z relacjami w biznesie radzą sobie przedsiębiorcy.

Podczas konferencji spotkacie około 250 profesjonalistów i menadżerów odpowiedzialnych za komunikację, marketing, PR, sprzedaż, zasoby ludzkie, organizacje eventów, szefów i właścicieli firm. Wśród prelegentów m.in. Sam Schwartz, Jolanta Marszewska, Jacek Santorski czy Robert Krool.”

Strona wydarzenia znajduje się tutaj a tutaj znajdziecie PDF z programem imprezy.

A teraz konkurs. Do rozdania mam dwie wejściówki. Otrzymają je te osoby, które jako pierwsze odpowiedzą na pytanie kim jest Jacek Santorski? Odpowiedzi wraz z mailem wpisujcie w komentarzach do tego wpisu. Konkurs potrwa do 2-go listopada.

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę