Szukaj
Zamknij
Internet

Wybory już 9-go października. Nie wiesz na kogo głosować? Zobacz podpowiedź. A potem idź i zagłosuj.

Głosowanie to przywilej i podstawowe prawo demokratycznego ustroju. Nie głosując pozbawiasz się możliwości wpływania na zmiany w Twoim kraju. Kropka. Kto nie głosuje tego ja nie szanuje. Idź i oddaj swój głos…

 • Re

  Precz z kłamcami z PO

 • Spam2q

  Gdybym ja wystartował, byłbym bardziej liberalny niż Palikot. Czy to znaczy, że byś na mnie zagłosował? Nie. A więc taki wykres można sobie w d… wsadzić, bo brakuje na nim 3 wymiaru: zdolności do efektywnego administrowania.

 • Spam2q

  Gdybym ja wystartował, byłbym bardziej liberalny niż Palikot. Czy to znaczy, że byś na mnie zagłosował? Nie. A więc taki wykres można sobie w d… wsadzić, bo brakuje na nim 3 wymiaru: zdolności do efektywnego administrowania.

 • ja

  Beznadziejny skład graficzny!!! Nie da się tego czytać

 • ja

  Beznadziejny skład graficzny!!! Nie da się tego czytać

 • Zmechacony

  Jestem wyborcą PO, ale tak prymitywnej propagandy antykonserwatywnej nie widziałem dawno. Po płaszczykiem wyjaśnień mamy tutaj czystą dezinformację. Jeśli ta ”powszechna edukacja” ma tak wyglądać to dziękuję.

 • Lexisnexis

  Co za bełkot!
  Odbieram lubię AK 74 za tę manipulację.

 • Michu

  Kryptoideologiczna ściema, poza tym nie ma obowiązku głosowania. Taki sam wybór jak między Coca Colą a Pepsi oraz McDonald’s-em a KFC. 

 • Kajetan_walczak

  No sorry ale PO pod kreską?

 • Niezdecydowany Wyborca

  a gdzie „gospodarka głupcze”?
  wszakże nie mamy kryzysu obyczajowego albo związanego z problemami osobistymi jednostek czy tłumu

  właśnie chyba na tym polega główny problem dzisiejszej polityki i tych niezdecydowanych/niegłosujących -> oni mają gdzieś te ideologiczne przepychanki bo mają na głowie problemy z własnymi biznesami, pracą, niestabilną gospodarką

 • Michal Sydow

  Głosowanie jest przywilejem obywatelskim, a nie obowiązkiem. Pozdrawiam.

 • makojad

  Obrazek to przykład przekazu ideologicznego charakterystycznego dla komunizmu, i to na poziomie dostosowanym do małomiasteczkowej gazetki szkolnej Liceum imieniem Lenina. Redefinicja pojęć, typowa dla komunistycznej wrażliwości szablonowość, zredukowanie rzeczywistości do socjalistycznej internacjonalistycznej wizji świata, itp. Wspaniała agitacja, odpowiednia dla pokolenia polskich trzydziestolatków (do którego zdaje się Artut należy) – wyrośniętych chłopców marzących o wypasionych gadżetach, nie mających pojęcia o mechanizmach demokratycznych, procesach historycznych, regułach i podstawach gospodarki wolnorynkowej, etyce i moralności itd. Dla młodych zmanipulowanych, którzy na słowo „polityka” dostają palpitacji serca, gubią się i tracą apetyt podczas obiadu. Gratulacje! Dobrze spisujesz się, Arturze, jako przodownik pracy – wzór na internetowym odcinku inteligenckim. ;) 

  P.S. Pozdrawiam wszystkich, używajcie rozumu, nie stalinowskich wzorców propagandowych.

 • Anonim

  poczekaj, poczekaj – jestes wyborca NP?:)

Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę