Wywiady

”Seria z AK74” – trochę inne wywiady tym razem przed kamerą

Mam przyjemność oficjalnie zaprosić do oglądania „Serii z AK74” czyli wywiadów, które są kontynuacją tego co robię na blogu – przepytuję ciekawe osoby czasem kontrowersyjne czasem po prostu niesamowicie utalentowane a czasem po prostu w 100% oddane temu co robią...

„Seria z AK74” będzie formatem wywiadów podzielonych na 2 odcinki po około 15 minut. Osoby, które będę przepytywał przed kamerą mają jedną wspólną cechę – mają pasję i realizują się w biznesie. Nie zawsze goście będą związani z branżą IT. Starałem się wybierać bardzo różne persony – startupowców, osoby znane publicznie, dziennikarzy a nawet wojskowych czy sportowców. Grzesiek jako pierwszy widział i wrzucił o tym programie. Jego czytelnicy nie zmiażdżyli mnie co dobrze wróży i pozwala patrzeć na przyszłe odcinki z większą wiarą :)

Program kręcony jest w siedzibie AIP Business Link gdzie ja czasami przesiaduje a poza mną między innymi załoga Proseeda i MediaFuna. Jeśli szukacie w Warszawie miejsca co-workingowe z górnej półki (Zebra Tower to biurowiec klasy A) to zerknijcie na ich ofertę wynajmu powierzchni. Drogo ale reprezentacyjnie.

Pytanie do Was jako czytelników – zasugerujcie kogo mam zaprosić do kolejnych odcinków. Zależy mi na osobach, które nie są oczywiste, znane i przede wszystkim naprawdę oddane temu co robią. Obejrzyjcie pierwszy odcinek żeby się zorientować o co mi chodzi. „Seria z AK74” to jeden z kilku formatów jakie zobaczycie na StartupTV.pl – po polubieniu możecie je obejrzeć w aplikacji na firmowym fanpage’u.

Ostatnia rzecz – sponsorem „Serii z AK74” jest firma Symantec. Jeśli chcecie wesprzeć mnie i całą ekipę (a jest nas duuużo!) stojącą za StartupTV to polubcie tego fanpage’a. Dzięki!

A teraz zapraszam na premierowy odcinek serii. Tym razem przesłuchuję Adama Jesionkiewicza:

Tutaj znajdziesz zapowiedź odcinka z Markiem Zmysłowskim z Mementis.pl:

A tutaj trailer odcinka z Igorem Janke z Salon24.pl:

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę