Zapraszamy na App Academy.pl – kurs tworzenia aplikacji mobilnych (i nie tylko!)

Artur Kurasiński
11 grudnia 2012
Ten artykuł przeczytasz w 2 minut

12 grudnia czyli miesiąc przed rozpoczęciem kursu tworzenia aplikacji mobilnych App Academy (start w weekend 12-13 stycznia 2013) chcę Was zachęcić do wzięcia w nim udziału…

Po sukcesie Digital Frontier gdy okazało się, że jest bardzo dużo chętnych osób do tworzenia gier postanowiliśmy stworzyć kolejny kurs skierowany do szerszej grupy potencjalnych odbiorców. Wierzymy głęboko, że App Academy zbierze jeszcze więcej chętnych i stanie się jednym z najlepszych kursów tego typu w Polsce.

Co to jest App Academy?

App Academy to sześciomiesięczny kurs dla osób, które chcą nauczyć się tworzenia aplikacji, ich wyceny, analizy, reklamowania i zarabiania na nich. W czasie 6 miesięcy kursu będziecie mogli poznać bardzo wiele zagadnień, które nie są dostępne na blogach czy forach – jest to wiedza pozyskana przez naszych wykładowców (śmiem twierdzić, że osoby, które będą prowadziły zajęcia to najlepsi praktycy w Polsce. Na pewno będą pojawiały się też nowe nazwiska ponieważ cały czas z wieloma osobami i firmami prowadzimy negocjacje).

Dla kogo przeznaczony jest kurs? Kto powinien w nim wziąć udział?

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich tych osób, które już prowadzą albo za chwilę będą prowadziły projekty mobilne – Project Managerowie, Art Directorzy, pracownicy działów planowania mediów, osoby z działu analiz, menadżerowie odpowiedzialni za strategię. Szczegółowy program znajdziesz tutaj. Gorąco zapraszam również osoby, które planują założyć firmę bądź uruchomić projekt (startup) opierający się technologie mobilne – macie świetną możliwość zdobycia niezbędnego doświadczenia!

W czasie kursu będziemy prowadzili warsztaty mające na celu stworzenie założeń i modelu aplikacji – pracując w grupach nauczycie się na własnej skórze co to znaczy „tworzyć aplikacje mobilne”. Na chwilę obecną nie możemy zdradzić wszystkich szczegółów ale jednym z naszych partnerów będzie jeden z największych portali w Polsce – dzięki współpracy z nim uczestnicy kursu otrzymają możliwość przetestowania swoich pomysłów w praktyce.

Kurs App Academy powstał w wyniku zapotrzebowania rynku na dobrze wykształconych specjalistów od mobile – ta branża rozwija się bardzo szybko i w wielu firmach (nie tylko polskich) jest ogromne zapotrzebowanie na ekspertów od tematyki mobilnej.

Oprócz samych wykładów gwarantujemy możliwość nawiązania ciekawych relacji biznesowych (networking), spotkania z wykładowcami oraz udział w ciekawych projektach, które pojawią się za sprawą naszych partnerów.

Stream i VOD

Jeśli nie będziesz mógł uczestniczyć w zajęcia (co dwa tygodnie w weekendy) proponujemy Ci opcję streamowania zajęć oraz odtwarzania ich potem w postaci VOD (opcja płatna). Niezależnie kiedy będziesz miał czas i na jakim urządzeni będziesz chciał obejrzeć nasz nagrania – będzie mógł to zrobić.

Na początku napisałem, że chcę Was zachęcić do wzięcia udziału w kursie. Jak? To proste. Każda osoba, która zapisze się do 15 grudnia dostanie zniżkę w postaci 20% na całość kursu (czyli na starcie oszczędzacie 1020 złotych).

ZAPRASZAM! WEJDŹ NA STRONĘ I ZAPISZ SIĘ! ZNIŻKA CZEKA! W POLU „KOD PROMOCYJNY” WPISZ „AK74”

Powodzenia i widzimy się w styczniu!

PS. Jednym z wykładowców w App Academy jest Tomek Kolinko, którego mogliście oglądać podczas prelekcji na 85-tej Auli Polskiej poświęconej właśnie mobile:

Może zainteresują Cię również:facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon