Adeo Ressi (CEO Founder Institute) pojawi się w Polsce

Adeo Ressi_founder_institute

W Warszawie trwa rekrutacja do programu Founder Institute. W związku z dużym zainteresowaniem udziałem w czteromiesięcznym kursie przygotowującym do prowadzenia biznesu technologicznego, 15 lutego w Warszawie odbędzie się wyjątkowe spotkanie – Startup Ideation Bootcamp – wydarzeniu, ma na celu promocję pomysłów oraz zasady ich wdrażania w dochodowy biznes. Prezentować też będzie zasady działania Founder Institute Warsaw.

Dodatkowo osoby, które dotychczas wyraziły chęć udziału i pozytywnie przeszły proces rekrutacji będą mogły osobiście porozmawiać z Dyrektorem Zarządzającym Founder Institute na świecie – Adeo Ressi.
Przyjazd CEO Founder Institute ma na celu promocję programu wśród polskiego środowiska technologicznych oraz rekrutację chętnych do założenia własnej firmy. Adeo Ressi spotka się takżę z mentorami i partnerami warszawskiej edycji.

– Stale dostajemy zapytania dotyczące udziału w programie. O korzyści i wymogi związanez zakładaniem firm tuż po zakończeniu wszystkich sesji. Dlatego też zdecydowaliśmy się przedłużyć proces rekrutacji, a tym samym umożliwić udział w Founder Institute Warsaw naprawdę najlepszym – mówi Agnieszka Oleszczuk-Widawska, Dyrektor Founder Institute Warsaw.
Wydarzenie odbędzie się w AIP Business Link przy ul. Mokotowska 1, na 12 piętrze. Początek planowany jest na godzinę 18:30. Udział jest bezpłatny, obowiązuje tylko rejestracja http://fi.co/e/2673.

O Founder Institute

Founder Institute, największy na świecie akcelerator biznesu testuje w Warszawie możliwość uruchomienia lokalnej edycji programu edukacyjnego dla przyszłych przedsiębiorców technologicznych. Founder Institute, posiadający swoją siedzibę w Krzemowej Dolinie, działa obecnie w 35 krajach i pomógł utworzyć ponad 650 firm technologicznych. Celem i zarazem misją jest „Globalizacja Doliny Krzemowej” oraz promowanie przedsiębiorczości technologicznej.

Kontakt:
Anita Kijanka
anita.kijanka@founderinstitute.net
Tel. 606 691 708

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę