Gala Aulerów 2013 odbędzie się 16-go maja w Gdańsku podczas konferencji infoShare!

Artur Kurasiński
5 lutego 2013
Ten artykuł przeczytasz w 2 minut

Możemy już oficjalnie zakomunikować, że Aulery 2013 (na razie widzicie stronę z zeszłego roku – nowa na ukończeniu!) ponownie zagoszczą na Wybrzeżu dzięki współpracy z miastem Gdańsk. W tym roku gala Aulerów odbędzie się pierwszego dnia konferencji infoShare, którą osobiście z uwagi na rozmach i poziom merytoryczny uważam za jedną z najlepszych polskich konferencji IT…

Bardzo się cieszę, że ponownie będzie gościli w Gdańsku i tworzyli finał Aulerów wraz z chłopakami z InfoShare. To jest wspaniały zespół, który od sześciu lat (prawie tyle co Aula Polska) organizuje jedną z najlepszych konferencji technologicznych w Polsce. Miło mi, że będziemy mogli dołączyć do nich wraz z naszą skromną imprezą. W tym roku organizatorzy infoShare spodziewają się około 1500 gości w czasie dwóch dni konferencji.

Przypomnę, że w Aulery 2012 zdobyły firmy Brand24, UXPin oraz Can’t Stop Games. Jury było prawie jednomyślne wskazując te firmy jako posiadające największy potencjał do rozwoju. Patrząc na całą historię Aulerów do tej pory pomyliliśmy się tylko w przypadku Peryskop.pl – to naprawdę mało jak na tyle nominacji. Napawa nas to dumą, że jako Aula Polska umiejętnie wybieramy kandydatów spośród bardzo licznych zgłoszeń.

W tym roku zmieniamy kryteria zgłoszeń firm – chcemy żeby było ich więcej. Dokładne wytyczne podamy za moment natomiast już zapowiadam, że będziemy chcieli stworzyć możliwość startu w konkursie o wiele większej ilości podmiotów niż w roku poprzednim. Na pewno też zwiększymy liczbę firm spoza Polski – osobiście chciałbym żeby 1/3 firm z finałowej 30-tce była spoza Polski. Czy to się uda? Zobaczymy :)

Tak samo jak w roku 2012 firmy będą oceniane przez jury – na pewno będzie to podobna liczba osób i na pewno będą to osoby z dużym doświadczeniem inwestorskim. Na pewno też będziemy chcieli zaprosić dużą grupę jurorów i firm (widzicie jak konsekwentnie unikam określenia „startup”?) spoza Polski ponieważ Aulery mają ambicją stać się ważnym konkursem dla regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

Informacje na temat prelegentów i programu będą pojawiały się sukcesywnie na http://infoshare.pl na nowej stronie Aulerów oraz na naszym Facebooku i Twitterze.

Na zakończenie oficjalny news infoShare:

„Miło nam ogłosić, że konferencja infoShare oraz uroczysta gala Aulerów odbędą się 16-17 maja w centrum konferencyjnym Amber Expo w Gdańsku.
Nowe miejsce konferencji to tylko jedna z wielu nowości jakie przygotowujemy na nadchodzącą edycję.
Jak już wspomnieliśmy, w tym roku poza konferencją odbędzie się także uroczysta gala Aulerów – piąta edycja, znanej już chyba wszystkim, imprezy dla najlepszych startupów z regionu CEE (http://aulery.com)
Trzy ścieżki tematyczne to kolejna nowość. Podczas drugiego dnia konferencji prelekcje będą podzielone na: social&new media, tech oraz mobile. Oczywiście nie zabraknie też warsztatów.
Konferencyjna impreza integracyjna odbędzie się natomiast na terenie gdańskiego, „bursztynowego” stadionu – PGE Arena!

Już teraz rezerwujcie sobie termin i do zobaczenia 16-17 maja w Gdańsku!”


W oczekiwaniu na kolejne informacje polecam zdjęcia z poprzedniego finału oraz obejrzenie tego filmu podsumowującego galę Aulerów w 2012 roku:

Może zainteresują Cię również:facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon