Startup Weekend Kraków już 15-17 lutego 2013!

Artur Kurasiński
10 lutego 2013
Ten artykuł przeczytasz w 2 minut

Po sukcesie pierwszej edycji, szykujcie się na prawdziwą lawinę pomysłów, która porwie wszystkich podczas drugiego Startup Weekend Kraków – spotkania poświęconego budowaniu środowiska zajmującego się nowymi technologiami i biznesem, na którym nie może Cię zabraknąć!

Idea Startup Weekend powstała w Stanach Zjednoczonych w 2007 roku i od tamtej pory przebojem zdobywa kolejne obszary, swoim zasięgiem obiegając już cały świat. Jako 54-godzinne wydarzenie skupia uwagę ludzi młodych, kreatywnych, chcących spróbować swoich sił w biznesie, mających pomysł na siebie i nowe przedsięwzięcie z zakresu nowych technologii, Internetu i nie tylko.

Podczas Startup Weekendu uczestnicy dobierają się w grupy składające się z deweloperów, grafików oraz osób znających się na zarządzaniu i marketingu, po to, by wymyślić najlepszy startup i zostać zauważonym przez inwestorów. Trzy dni i dwie noce – to czas, który należy wykorzystać, aby przygotować prezentację i produkt, który ma szansę zwrócić uwagę jury, tym samym stwarzając szansę pomysłodawcom na zrealizowanie swojego planu. Cennych wskazówek młodym przedsiębiorcom z chęcią udzieli zespół Mentorów – ludzi, którzy odnieśli sukces w dziedzinie Internetu.

Jednak żadne z powyższych nie byłoby możliwe, gdyby nie wsparcie partnerów – z tego miejsca organizatorzy dziękują za wsparcie: firmie Ganymede (Platynowemu Sponsorowi), Satus Venture (Złotemu Sponsorowi), Upriser oraz HardGamma (Srebrnym Sponsorom), wszystkim wspomagającym firmom oraz Wydziałowi Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji AGH, a w szczególności Katedrze Informatyki, która udostępniła miejsce na wydarzenie.

Data: 15-17 lutego 2013
Miejsce: Katedra Informatyki AGH, ul. Kawiory 21, Kraków

Rejestracja: http://swkrakow2013.eventbrite.com/
www: http://krakow.startupweekend.org/
Fb: http://www.facebook.com/swkrakow
Twitter: @swkrakow

Kilka wspomnień zeszłej edycji:
http://www.youtube.com/watch?v=6wnraY6e014
http://krakow.startupweekend.org/files/2012/01/SWKrakow_Summary.pdf

Chcesz wspomóc Startup Weekend Kraków? Prosimy o kontakt z organizatorami:

Startup Weekend Krakow Team
Joanna.kaplon@proidea.org.pl
karolina.pachel@proidea.org.pl

Może zainteresują Cię również:facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon