Internet

Digital Frontier.pl – szkoła tworzenia gier rusza znowu od października. Zapisz się!

digital_frontier_kurs_blog_ak74

Na początku października po raz drugi rusza kolejny sezon 2013-2014 szkoły tworzenia gier Digital Frontier. Więcej na temat samego kursu, genezy, założeń czy warunków nauki możesz przeczytać tutaj.

Chcesz nauczyć się jak się tworzy gry: grafikę, muzykę, scenariusz? Chcesz dowiedzieć się jak wygląda ich marketing, sprzedaż? Jakie platformy generują jakie zyski? Zapisz się na kurs i ucz się od najlepszych wykładowców.
z między innymi: CDP Red, Techland, Vivid Games, One-2-Tribe, Ars Thanea Games.

Mamy wspaniałych Partnerów oraz program dzięki któremu nauczysz się w czasie 9 miesięcy tego czego nie będziesz w stanie nauczyć się za pomocą darmowych podręczników, PDFów czy kursów online.

W tym sezonie wprowadzamy rejestrację kursów na wideo więc jeśli nie będziesz mógł się pojawić na danym wykładzie to po prostu obejrzysz go sobie później online.

Opłata za miesiąc kursu (dwa weekendowe spotkania po 8 godzin każde) to 650 pln netto. Można będzie wpłacać co miesiąc albo w postaci jednego przelewu (z zniżką 15% – zniżki nie kumulują się).

A jak zakończył się poprzedni sezon? Jest parę spektakularnych sukcesów w postaci gier, które powstały w czasie trwania kursu. Możesz o tym poczytać tutaj oraz tutaj.

Co należy zatem zrobić żeby zapisać się na kurs? Wystarczy, że wypełnisz formularz. Jeśli zostaniesz przyjęty otrzymasz od nas zawiadomienie mailem.

Powodzenia!

Uwaga! Specjalnie dla czytelników bloga AK74 zniżka 20% na całość kursu. Jak ją uzyskać? Podczas wypełniania formularza w polu „skąd dowiedział(a)ś się o DF?” należy na końcu zdania dodać „poproszę o zniżkę dla czytelnika AK74”.

df_formularz

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę