„Start-up po polsku” – nowość na biznesowych półkach od Helion.pl

Artur Kurasiński
30 września 2013
Ten artykuł przeczytasz w 2 minut

startup po polsku nawojczyk

Nakładem wydawnictwa Helion ukazała się w tym miesiącu książka ”Start-up po polsku. Jak założyć i rozwinąć dochodowy e-biznes” (Helion/Onepress 2013) autorstwa Dariusza Nawojczyka i Kamili Mikołajczyk. Książka odnosi się do start-upów w polskich realiach i zawiera informacje m.in. o pomysłach na e-biznes, pozyskiwaniu środków, wyborze typu działalności gospodarczej, zarządzaniu wizerunkiem, marketingu i komunikacji. Nie brakuje w niej też case studies i rad praktyków.

„Start-up po polsku” pomaga czytelnikowi podjąć decyzję, od czego powinien zacząć decydując się na założenie własnej firmy i jak może realizować swoje pomysły, a jednocześnie pokazuje, czego zdecydowanie nie należy robić i czego unikać. Autorzy zachęcają czytelnika do podjęcia ryzyka i robią wszystko, by mógł je skutecznie zminimalizować.

Patronami wydania są: AK74 (Artur Kurasiński), Spider’s Web, Bankier.pl i Marketer+.

Książkę tę powinien przeczytać każdy młody przedsiębiorca. Zawiera ona solidne podstawy, które pomogą Ci rozpocząć działalność na rynku w warunkach dużej niepewności. I nie chodzi jedynie o branżę technologiczną. Jeśli zastanawiasz się nad założeniem własnej firmy, jest to książka dla Ciebie. Pomoże Ci odpowiedzieć na pytania, czy, dlaczego i jak ją założyć oraz jak zadbać o jej rynkowe przetrwanie. – pisze o książce Paweł Tkaczyk, autor książki „Zakamarki marki” i „Grywalizacja”.

To absolutnie obowiązkowa pozycja dla kogoś, kto rusza w start-upową podróż. Kompendium początkującego przedsiębiorcy, obok którego nie powinieneś przejść obojętnie. Polecam wszystkim marzącym o własnym biznesie. – podsumowuje „Start-up po polsku” Przemysław Pająk, redaktor naczelny Spider’s Web.

Kamila Mikołajczyk jest prezesem agencji Brand Gravity oraz ekspertem w dziedzinie projektowania komunikacji i corporate identity. Dariusz Nawojczyk jest dyrektorem marketingu & PR w polskiej chmurze obliczeniowej Oktawave. Jest autorem i project managerem w kilkunastu polskich start-upach. Odsyłamy na stronę e-księgarni biznesowej Onepress.pl, gdzie można zapoznać się z darmowym rozdziałem książki, a także dokonać jej zakupu: w formie papierowej lub elektronicznej

Uwaga!

Tylko na AK74.pl blog i tylko przez 3 dni można kupić tę książkę z 20% rabatem!

Kod rabatowy: 0B2581-717706-O

Wpisanie go w koszyku zamówienia w polu kupon rabatowy spowoduje obniżenie wartości zamówienia o 20% (rabat dotyczy tylko książki „Start-up po polsku” w druku albo w ebooku).

Kupon nie łączy się z innymi promocjami. Warto wklejać informacyjnie stronę z ogólnymi zasadami korzystania z kuponów rabatowych.

Może zainteresują Cię również:facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon