Internet

Konkurs – stań się „startupem w chmurze” z e24cloud.com

e24cloud.com_blog_ak74_konkurs

Firma Beyond.pl, która została Partnerem Auli Polskiej ma dla czytelników AK74 propozycję związaną ze wsparciem binesu młodych firm. Żeby to lepiej przekazać oddam głos Michałowi Romanowskiemu Marketing Managerowi w Beyond.pl:

„Chmura obliczeniowa daje nieskończenie wiele możliwości. To elastyczne, wydajne a co najważniejsze skalowalne serwery dostępne na żądanie. Kreatywności twórców aplikacji czy stron nie ogranicza już technologia.

Dlatego też proponujemy wzięcie udziału w programie, który roboczo nazwaliśmy „Startup w chmurze”. Jeśli masz pomysł na aplikację wykorzystującą przewagi jakie daje cloud computing prześlij go na adres: m.romanowski@e24cloud.com. Pomysły, które najlepiej wykorzystają skalowalność chmury otrzymają od nas 5 tys pln do wykorzystania w e24cloud.com

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę