Internet

Aula Polska o mierzeniu i analizie w biznesie – wpadnij bo warto!

aula_polska_blog_ak74

Jeśli jeszcze nigdy nie byłeś (byłaś) na Aula Polska to szykuje się dobra okazja. 19-go grudnia (czwartek) w Akademii Leona Koźmińskiego odbędzie się kolejne spotkanie podczas którego będziesz mógł dowiedzieć się bardzo ciekawych informacji…

Pojawią się: Grzegorz Błażewicz (Sales MANAGO), Michał Sadowski (Brand24), Jan Zając (Sotrender) oraz Mateusz Belattaf (Fokus). Będziesz mógł zapytać się o wszystko co związane jest z mierzeniem, analityką i wyciąganiem wniosków z uzyskanych danych. Masz firmę albo startup? Nie wiesz jak monitorować media społecznościowe? Ciekawi Cię czy możesz poprawić swoją sprzedaż? Nie wiesz jakie dane wykorzystać do zwiększenia konwersji?

Zapisz się i wpadnij na Aulę :)

aula_polska_104_mierzenie_i_analiza

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę