Cuponation nawiązał współpracę z Money.pl

Artur Kurasiński
12 grudnia 2013
Ten artykuł przeczytasz w 2 minut

cuponation_blog_ak74

Informacja sponsorowana: Cuponation (Rocket Internet), jeden z liderów wśród portali promocyjnych na świecie, rozpoczął współpracę z największym polskim serwisem biznesowym Money.pl. Dzięki tej współpracy Użytkownicy Money.pl będą mogli oszczędzać podczas robienia zakupów w sieci. Kupony rabatowe dostępne są w serwisie: kuponyrabatowe.money.pl

E-commerce to najdynamiczniej rozwijający się w Polsce segment branży internetowej. Obecnie około 50% polskich internautów korzysta z zakupów online. Internauci najchętniej kupują: odzież, obuwie, książki, sprzęt AGD, RTV oraz elektronikę. Ponad połowa osób korzystających z zakupów online deklaruje większe zadowolenie z tego rodzaju zakupów niż z tych dokonywanych w tradycyjnych sklepach.[1]

„Polacy podczas robienia zakupów w sieci coraz częściej sięgają po różnego rodzaju promocje. Dzięki kuponom mogą zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych podczas jednej transakcji. Przewagą kuponów nad zniżkami grupowymi i czasowymi promocjami jest ich ciągła dostępność oraz fakt, iż użytkownik sięga po nie, gdy zaistnieje faktyczna potrzeba.” – mówi Katarzyna Kazior, Dyrektor Zarządzająca w serwisie z kuponami zniżkowymi www.Cuponation.pl.

Cuponation to jeden z liderów wśród serwisów oferujących kupony rabatowe oraz promocje. Dostępne zniżki sięgają nawet 80% ceny produktów z różnych kategorii, takich jak: elektronika, książki, ubrania, prezenty i podróże. Internauci wyszukują marki, które ich interesują, pobierają specjalny kod do wykorzystania w określonym sklepie i oszczędzają podczas płatności.

W Money.pl w dedykowanym serwisie kuponyrabatowe.money.pl dostępne są kupony rabatowe z największych na polskim rynku sklepów internetowych, takich jak: Orange, RTV Euro AGD, Zalando, 5-10-15, Douglas, Złote Wyprzedaże, Foodpanda, Axa Direct czy Home.pl. Co więcej, z okazji startu serwisu wiele z nich przygotowało dla użytkowników ekskluzywne kupony rabatowe upoważniające do zniżki w wysokości nawet 25%.

„Zdecydowaliśmy się na współpracę z Money.pl, gdyż jest to największy polski portal biznesowy, który dociera do milionów internautów. Chcemy wykorzystać ten potencjał. Nie bez znaczenia jest też fakt, że Money.pl od wielu lat niejako doradza Polakom w zakresie ich finansów. Teraz, za sprawą współpracy z Cuponation, stwarza im także okazję do oszczędzania” – podsumowuje Kazior.

W kwietniu tego roku, Cuponation przeprowadziło ankietę dotyczącą zakupów w sieci w ośmiu krajach (Polska, Indie, Finlandia, Szewcja,Norwegia, Francja, Włochy, Brazylia) w tym w Polsce. Wyniki pokazują, że zakupy w sieci i korzystanie z kodów rabatowych cieszy się coraz większą popularnością wśród polskich internautów. Przyczyną przenoszenia się ze świata tradycyjnych zakupów do świata online są bardziej atrakcyjne oferty i okazje pozwalające na oszczędzenie pieniędzy.

rocket_internet_money.pl_cuponation

Może zainteresują Cię również:facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon