Pomarańczowa konwergencja – konkurs z Orange Open!

Artur Kurasiński
31 maja 2014
Ten artykuł przeczytasz w 2 minut

orange_12konwergentnych_blog_ak74

W ramach akcji z Orange (12konwergentnych.pl) miałem okazję testować usługi wchodzące w skład pakietu Open Orange. To było miłe testowanie uwiecznione na filmie, który możecie obejrzeć poniżej…

Tekst powstał we współpracy z marką Orange.

Czasami otrzymuję propozycje wzięcia udziału w projektach co do których nie trzeba mnie przekonywać ponieważ korzystam z nich na co dzień. Tak właśnie było w przypadku 12konwergentnych.pl.

Jako jeden z dwunastu blogerów miałem na własną rękę zapoznać się, przetestować i sprawdzić czy oferta Orange mieści się w definicji konwergencji.

Skąd zainteresowanie akurat takim słowem? Otóż Portal NaTemat przepytał kilkanaście osób na okoliczność znajomości prawidłowej definicji.

Okazało się, że to jednak nie jest słowo, które występuje w naszych codziennych rozmowach.

Czym zatem jest konwergencja? To wiele usług połączonych w jeden pakiet (a w dodatku w tym wypadku im więcej usług zamówisz tym mniejszą cenę zapłacisz).

Dla każdego coś miłego niezależnie od tego czy potrzebujesz usługi stacjonarnej czy mobilnej (a wszystko na jednym rachunku).

Co do samych usług – ebooki, wypożyczanie filmów czy nawigacja dają radę. W sumie nic dziwnego bo to nie są jakieś niesamowite rozwiązania technologiczne a „spakietowanie” istniejących usług.

Open Orange daje radę szczególnie jeśli jesteś w ruchu albo chcesz korzystać z wielu usług stacjonarnie i mobilnie przy okazji.

Wybierz internet mobilny i stacjonarny, telefon mobilny i stacjonarny oraz telewizja (uf!) i zaszalej z konfiguracją. Tanio, wygodnie i na jednym rachunku. Ot co.

A teraz konkurs ! Dla jednej osoby będę miał roczny (darmowy!) pakiet Orange oraz telefon Sony Xperia Z1 Compact (naprawdę zacna słuchawka).

Zasady konkursu są proste – spośród osób komentujących pod tym wpisem wybiorę jednego osobę, która najciekawiej napisze „jakiego typu usługa pasowałaby jeszcze do pakietu Open Orange?” (poproszę wyjątkowo o poważne pomysły i podejście do tematu).

Macie na to czas do 6 czerwca. Szczegółowe zasady konkursu są spisane tutaj. Powodzenia!

Może zainteresują Cię również:facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon