Internet

Pomarańczowa konwergencja

orange_ak74_blog

W portalu NaTemat.pl jest taki artykuł/sonda, z której wyszło, że ludzie nie wiedzą, co to konwergencja (ale nie specjalnie sobie z tego powodu robią problemy)…

Firma Orange, żeby wyjść naprzeciw problemowi, zaprosiło mnie jak i inne 11 osób po to, żebyśmy w praktyce sprawdzili i przetestować czym jest ta cała konwergencja (przy okazji próby zrozumienia terminu konwergencji polecam świetną książkę Henry’ego Jenkinsa).

Podjąłem się przez 3 tygodnie testować Orange Open i usługi Orange – w zamian mam się podzielić z Tobą wnioskami (mam nadzieję, że pomarańczowe korpo przepuści też krytykę jeśli okaże się usprawiedliwiona :)

A co z tego wynika dla Ciebie czyli czytelnika bloga AK74? Ano to, że niedługo zagości tu konkurs, w którym będziesz mógł wygrać pakiet usług Orange oraz markowy telefon.

Szczegóły wkrótce! Stay tuned!

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę