#TweetupPL nr 2 już 28 czerwca!

tweetup_polska_blog_ak74

Twitter to coraz popularniejszy w Polsce serwis społecznościowy skupiający nie tylko dziennikarzy, polityków czy marketingowców, ale i zwykłych internautów, którzy cenią zwięzłość 140 znaków i lubią być na bieżąco…

Polscy użytkownicy Twittera spotykają się regularnie od dwóch lat na tzw. tweetupach, które odbywają się w różnych miastach Polski. W czerwcu 2013 roku w Warszawie odbył się pierwszy oficjalny tweetup ogólnopolski – Tweetup Polska (obecnie #TweetupPL), podczas którego prelegenci opowiadali o tym, jak można wykorzystać Twittera w radzeniu sobie z kryzysami w internecie, w komunikacji marki oraz czym różni się Twitter od Facebooka. Odbył się też panel dyskusyjny, w którym udział wzięli m.in. Bartosz Węglarczyk, Michał Pol i Zbigniew Hołdys.

W sobotę, 28 czerwca 2014 r. organizowany jest #TweetupPL nr 2. Tym razem o mądrym korzystaniu z Twittera, również w marketingu i PR, opowiedzą Paweł Tkaczyk, Michał Sadowski i przedstawiciele lotniska Chopina, marek Allegro, PlayStation i Samsung. Na prelekcje zapraszają organizatorzy – Krzysztof Kotkowicz i Małgorzata Pawłowska, a spotkanie odbędzie się w Akademii im. Leona Koźmińskiego i rozpocznie się o 11:00, a jego realizacja odbywa się dzięki wsparciu sponsorskim T-Mobile Polska. Wstęp wolny.

Więcej na:

Twitter
Facebook
Strona WWW

Agenda:

• 11:30 – Powitanie
• 11:45 – Paweł Tkaczyk (MIDEA)
• 12:30 – Mateusz Puszczyński (Allegro.pl) – Twitter w służbie korporacji
• 13:15 – Przerwa kawowa
• 13:30 – Michał Sadowski (Brand24) – Big Data na Twitterze
• 14:00 – Przemysław Przybylski – Słuchamy i odpowiadamy, czyli jak Lotnisko Chopina buduje relacje w mediach społecznościowych
• 14:30 – Mateusz Miernikowski (Konceptika/@PlayStationPL) – Dlaczego Twitter jest bardziej jak Jobs a nie jak Mojżesz
• 15:00 – Przerwa kawowa
• 15:30 – Konrad Traczyk (Hash.fm/Social Hackers) – Jesteś gwiazdą w internecie. Masz wpływ na ludzi. Dlaczego ONI tego nie kumają?
• 16:00 – Olaf Krynicki (Samsung Polska) – Czy Twitter zmienił moje życie?
• 16:30 – Weronika Niżnik (IRCenter) – Poznaj swoją grupę docelową
• 16:45 – Panel dyskusyjny – Obalamy stereotypy na temat Twittera

(Prowadzi Monika Czaplicka, dyskutują Piotr Żaczko z T-Mobile Polska, Mateusz Kania z ZTM Warszawa, Weronika Niżnik z IRCenter, oraz Konrad Traczyk z Hash.fm)

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę